Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Ach ten Andy, zamiemawia tu na forum a potem tlumaczy, ze mu forum nie dziala, hehe.

Cos tu sie dzieje dziwnego, gdy chce odpowiedziec na czyjs post I cos po spodem dopisze to moje pisanie sie nie pokazuje a gdy szturcham jednym palcem w telefon to sie mozna zniechecic. Moze szanowna administracja wyjasni dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wlasnie wypelniam wniosek dla mamy o wize turystyczna i napotkalem na taki maly problem:

Have you ever been refused a U.S. Visa, or been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission at the port of entry?

If yes explain:
odmowili jej za pierwszysm razem kiedy skladala w 2013 ale nie podali przyczyny, co jaj mam napisac w explain?
btw to musi byc po polsku czy po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, za drugim razem jak się ubiegałem wpisałem z jakiego paragrafu(214) dostałem odmowę i cały przepisałem. Wydaje mi się, że po angielsku. Nie było dodatkowych pytań na rozmowie o odmowę, a więcej co się zmieniło i ostatecznie zakończyło się wszystko pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, za drugim razem jak się ubiegałem wpisałem z jakiego paragrafu(214) dostałem odmowę i cały przepisałem. Wydaje mi się, że po angielsku. Nie było dodatkowych pytań na rozmowie o odmowę, a więcej co się zmieniło i ostatecznie zakończyło się wszystko pozytywnie.

To Ty dostales jakies potwierdzenie wtedy z jakiego paragrafu nie dostales wizy?

rodizce mi powiedzieli ze konsul powiedzial ze przykro mi ale tym rzem nie dostanieci wizy i nic bardzo nie tlumaczyl dlczego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty dostales jakies potwierdzenie wtedy z jakiego paragrafu nie dostales wizy?

rodizce mi powiedzieli ze konsul powiedzial ze przykro mi ale tym rzem nie dostanieci wizy i nic bardzo nie tlumaczyl dlczego!

Dostałem kartkę z zakreslonym paragrafem. Jak ją odnajdę to wrzucę zdjęcia jak to wygląda. Karta dwujęzyczna i tylko gość zakresla długopisem co mu odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olmeca dzieki bardzo!!!!
Wlasnie rozmawialem z rodzicmi i powiedzilei mi ze oni zadnej kartki nie dostali ani im nic nie przyslano.
Tata powiedzial tylko ze dla konula byly"slabe podstawy do wydania wizy, malo przekonujace"
myslicie ze powinienem przepisac ten sam paragraf co 214 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...