Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Hej, jestem nowy na tym forum. Mam na imię Dawid, mam 15 lat. Tak wiem, pewnie zapytacie co tu robię? :mellow: Otóż odpowiedź jest prosta, moim marzeniem jest życie w USA. :lol: Od najmłodszych lat kocham ten kraj, baaardzo chciałbym tam mieszkać :wub: . Przeczytałem cały ten wątek, każde słowo w dwa dni. Jest to moje małe osiągnięcie :D . Dużo się dowiedziałem o migracji do USA, nie spodziewałem się, że to może być aż tak trudne :mellow: . Mariano bardzo mi się podoba twoja historia, gratuluję ci decyzji o życiu w USA, tak samo tego, że ci się to udało! Jesteś moim idolem, tak samo, jak każdy Polak, któremu uda się dostać do USA, nie poddawać się i godnie w nim żyć :wub: ! W przyszłości chciałbym mieszkać w miasteczku w USA, takim położonym nie daleko Nowego Jorku, lub Las Vegas, są to moje dwa ulubione miasta w tym kraju B) ! Na razie uczę się pilnie języka i ogarniam plan na życie, żeby jak najszybciej znaleźć się za oceanem :rolleyes: . Mariano, mam wielką nadzieję, że to przeczytasz i mi odpowiesz :wub: Pozdrawiam wszystkich użytkowników, od których mogłem się tak wiele nauczyć,dziękuje wam bardzo! jesteście super! :lol: Mariano, gratuluję prawie 4 lat wątku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...