Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

iNoxes- w moim wypadku trudno powiedziec czy ta zielona karta to bylo szczescie czy tez nie! Tak jak czytales moje poczatkowe posty JEDYNYM powodem dla ktorego sie tu przeprowadzilem byla dziewczyna! Ja w Polsce mialem bardzo dobre zycie, ale wtedy wiedzialem ze mimo dobrej pracy, znajomych , rodziny czegos by mi brakowalo... jej! Dlatego sie tu przeprowadzilem! Mimo ze juz nie jestesmy razem ja tu dalej jestem pracuje, kozystam z Kalifornijskiej pogody, mam nowych znajomych. Czy zaluje trudno powiedziec, napewno zalowal bym jak bym nie sprobowal!

Dobra rada dla Ciebie, zanim zaczniesz aplikowac o GC, przyjedz pare razy tutaj na work&travel albo na wkacje w te miejsce gdzie myslal bys o przeprowadzce, i wtedy zobaczysz czy naparwde Ci sie podoba! Pozdrawiam

Hej mam dobra wiadomosc! pamietacie jak rok temu moi rodzice skladali podanie o wize turystyczna i nie dostali! Wtedy mowili ze juz nigdy wiecej nie sprobuja, ale dzisiaj rozmawialem z mama i obiecala ze sprobuje w tym roku jeszcze raz :) Nawet nie wiecie jak sie ciesze! Tym razem tylko jedno z rodzicow bedzie aplikowalo!
Pozdrawiam!!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam dobra wiadomosc! pamietacie jak rok temu moi rodzice skladali podanie o wize turystyczna i nie dostali! Wtedy mowili ze juz nigdy wiecej nie sprobuja, ale dzisiaj rozmawialem z mama i obiecala ze sprobuje w tym roku jeszcze raz :) Nawet nie wiecie jak sie ciesze! Tym razem tylko jedno z rodzicow bedzie aplikowalo!

Pozdrawiam!!

To dobra wiadomość, trzymam mocno kciuki, żeby się udało ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...