Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znaczy te military id to coś w rodzaju naszego dowodu. Jak mniemam szanowny małzonek musi to wyrobić. A prawo jazdy mam zmieniam tylko na międzynarodowe bo tam gdzie będę mieszkać już wkrótce to jak nie samochodem to rowerem do sklepu czy do downtown. Roelka a jak podróżowałaś z paszportem na stare nazwisko bez problemów?

Nie zmieniaj nazwiska, odpada masa problemow I wydatkow. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jakbym nie zmieniala nazwiska i mieliby z mojego panienskiego zrobic mi mejla w robocie.. Biedni Ci, ktorzy chcieliby do mnie napisac :<

W firmowym email adresie mamy tylko imiona, mała kompania. Też mojego nikt nie wypowie ale adres wpisuje się tylko raz, potem już tylko forward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmowym email adresie mamy tylko imiona, mała kompania. Też mojego nikt nie wypowie ale adres wpisuje się tylko raz, potem już tylko forward.

A u mnie w pracy nikt nie ma problemu z wymowa powtarzam moje imie i nazwisko, az sie naucza wymawiac i pisac poprawnie malo kto juz teraz robi bledy :) sa gorsze, bardziej udziwnione imiona, ktore szczegolnie upodobali sobie afro-amerykanie moje to jest przy ich pikus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...