Skocz do zawartości

Proszę O Pomoc


Wagni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 20 lat i chciałabym opuścić Polskę. Najchętniej bym wyjechała do USA. Szukam szczerej i uczciwej osoby która mi w tym pomoże. Podpowie co i jak załatwić. Pomoże poszukać prace i zakwaterowanie. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc czy informacje która mi pomoże w wyjeździe.

e-mail: monia.cbr@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to powodzenia w znalezeniu takiej osoby

mozliwe jak wygranie w lotka 6-tki :)

nie licznym to sie trafia

ale kto nie szuka ten nie znajduje

a tak na powaznie to chociaz zapoznalas sie z forum,z dzialem emigracja,zielona karta..troche jest tematow ,wiadomosc

to moze zacznij od takiego czegos .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam 20 lat i chciałabym opuścić Polskę. Najchętniej bym wyjechała do USA. Szukam szczerej i uczciwej osoby która mi w tym pomoże. Podpowie co i jak załatwić. Pomoże poszukać prace i zakwaterowanie. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc czy informacje która mi pomoże w wyjeździe.

e-mail: monia.cbr@o2.pl

Szukasz szczerej i uczciwej osoby do popełnienia przestępstwa ? Do 1 kwietnia jeszcze trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam 20 lat i chciałabym opuścić Polskę. Najchętniej bym wyjechała do USA. Szukam szczerej i uczciwej osoby która mi w tym pomoże. Podpowie co i jak załatwić. Pomoże poszukać prace i zakwaterowanie. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc czy informacje która mi pomoże w wyjeździe.

e-mail: monia.cbr@o2.pl

W ten sposób nie znajdziesz takiej osoby .Nielegalna imigracja to delikatnie określając idiotyzm.

Jeśli mimo wszystko uważasz,że nie mam racji to już udzielam Ci informacji co i jak załatwić .Po pierwsze postaraj się o wizę turystyczną.

Kup bilet najlepiej do New York. W tym mieście jako nielegalna masz jeszcze jako takie szanse na znalezienie pracy np.jako sprzątaczka,pomoc do dziecka albo pomoc do kuchni. Przy pomocy strony internetowej np. www.bazarynka.com poszukaj sobie jakiegoś pokoju do wynajęcia i najlepiej zrób sobie rezerwacje już w Polsce .Po przyjeździe przy pomocy tej samej strony lub z gazet polonijnych zacznij szukać pracy.Może Ci się poszczęści.Najważniejsze to musisz mieć ze sobą pieniądze ( awaryjnie) na przeżycie przynajmniej pół roku na wypadek braku pracy ( pokój opłata miesięczna ok.$500 + około $500 na życie) .Czyli najmniej te 6 tyś.$ musisz ze sobą zabrać. Nie licz na pracę w poważnych firmach lub inną niż fizyczną bez legalnego pobytu z pozwoleniem na pracę.Jak dostaniesz byle jaką pracę to będziesz szczęśliwa.

A jak chcesz jechać legalnie to szukaj w ogłoszeniach matrymonialnych .Jest sporo starszych panów po 60-tce niezależnych finansowo ,często z obywatelstwem którzy szukają młodych partnerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i szukam męża hehe

Gdybym starała się o zieloną kartę to jak to wygląda,co muszę zrobić ?

A gdybym wysłała wniosek o zieloną kartę i bym jej nie otrzymała i chciała wyrobić wizę,czyby nie było wtedy problemu z wyrobieniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...