Skocz do zawartości

Zamiana Zielonej Karty Na Wizę Turystyczną


morten

Rekomendowane odpowiedzi

A bardzo ciekawe rzeczy pisze np. o tym skad sie wziely "Polish jokes", czyli zarty na temat Polakow. Pisze o amerykanskim patriotyzmie, skad sie wziela ich uprzejmosc i wieczny usmiech, pisze o tym czy Europejczycy sa inteligentniejsi od Amerykanow czy nie, pisze o najbardziej polskim miasteczku w Stanach i ostatnim Polaku mowiacym po polsku, ktory tam zyje, o pochodzeniu wiekszosci Amerykanow i wieeeeele wieeeeele innych ciekawych tematow. W ksiazce znajdziesz tez statystyki takie jak ile waży przecietny Amerykanin czy Amerykanka, ile maja wzrostu, ile zarabiaja, jakiej wielkosci jest przecietny amerykanski dom itp. O rasizmie tez sie cos tam pojawilo. Autor podaje tez przyklady z zycia codziennego, przytacza jakies wlasne obserwacje, fakty historyczne i znow statystyki statystyki i statystyki :) ale wszystko jest tak ciekawie opisane, ze az sie chce czytac (ja wlasnie jestem w trakcie czytania i chyba dzis skoncze). Wczorajszego popludnia lyknelam "Manhattan pod woda' Zuzanny Glowackiej i tez pozwolilo mi to nabrac nowego spojrzenia na pewne sprawy z USA zwiazane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Twoj proces wizowy toczyl sie przez ponad 10 lat i do tej pory nie uciulales 5 tysi na wyjazd? Co Ty sie wczoraj dowiedziales o wyjezdzie? :P Jeszcze nie tak dawno mowiles o wyjezdzie w maju czy kwietniu. Twoja mama sie nikt z rodziny nie zajmie? Gdybym przypadkiem odziedziczyla jakis majatek, to bym Ci pozyczyla, ale widzisz, poki co jestem biednym studenciakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj proces wizowy toczyl sie przez ponad 10 lat i do tej pory nie uciulales 5 tysi na wyjazd? Co Ty sie wczoraj dowiedziales o wyjezdzie? :P Jeszcze nie tak dawno mowiles o wyjezdzie w maju czy kwietniu. Twoja mama sie nikt z rodziny nie zajmie? Gdybym przypadkiem odziedziczyla jakis majatek, to bym Ci pozyczyla, ale widzisz, poki co jestem biednym studenciakiem ;)

Jakby miał wyjechać do Hiszpanii czy też Tajlandii to znajdzie się i kasa i ktoś do opieki :P ... jeśli wyjazd będzie do USA to już nie ma szans ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostanie 10 lat głównie imprezowałem :D mam znajomego w LA który zaoferował dach nad głową i żarło już kilka lat temu i trzymał się swojej obietnicy aż do momentu kiedy dałem mu znać że niedługo lecę, po tej informacji nasz kontakt się urwał ;)

do Hiszpanii lub Tajlandii to póki co palcem po wodzie pisane, może za 5 lat a może za 10 :) luźna koncepcja, a Wy jak katole wszystko dosłownie bierzecie i z miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...