Skocz do zawartości

Zamiana Zielonej Karty Na Wizę Turystyczną


morten

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

być może masz rację ale niestety wydać kilka tysięcy na jeden lub kilka dni to nie takie hop-siup...pewnie jeszcze będę sobie pluł wiele razy w brodę ale niestety, życie nie bajka, czasami trzeba zrezygnować z marzeń i pomyśleć rozsądnie. są rzeczy ważne i ważniejsze, niestety, ale mam już nowy zamysł, Hiszpania lub Tajlandia...zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii nie licz na znalezienie pracy, obecnie bezrobocie jest tam gigantyczne. W Tajlandii nie znajdziesz legalnie zatrudnienia (jedyna znana mi opcja to nauczyciel angielskiego, jednak do tego musisz mieć zdany odpowiedni egzamin). Więc jeśli nie masz sporych zapasów gotówki to nie nastawiaj się na długi pobyt w "krainie uśmiechu". Generalnie jeśli myślisz o zamieszkaniu w którymś z tych państw to pamiętaj, że obecnie szanse na realizację tego celu masz małe.

P.S.

Do tego strasznie kręcisz i jesteś mało wiarygodny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem, tak samo jak Grecja zbankrutowała :D a żyją na sto razy lepszym poziomie niż polacy, mimo tego kryzysu, no tak, zapomniałem że w Tajlandii potrzeba mnóstwo kasy hehehe, mieszkanie 400PLN, porządny posiłek 4PLN. praca nauczyciela jest popularna ale nie jedyna, no tak, a w Kalifornii nie ma kryzysu i na pewno tam znajdę pracę w trymiga :D nic nie kręcę, gdzie tu widać że kręcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od skrajności w skrajność, morten ;) i jak Cię tu brać na poważnie?

Każdemu, kto z USA w zyciu miał niewiele wspólnego, za to jego glowa jest pełna skrajnych opinii na temat tego kraju polecam przeczytanie książki Marka Wałkuskiego "Wałkowanie Ameryki". Książka mimo, że nafaszerowana statystykami, to jednak fakty te zostaly oprawione w przyjazne dla wyobrazni sytuacje. Jasny kontekst, przydatna wiedza, i jak sie przeczyta to sie niekiedy klapki na oczach otwieraja, a niejeden ze zdziwienia bedzie zbieral szczeke z podlogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...