Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, cee napisał:

To wpisz Toruń. Miasto w którym dokument został wydany a nie przez kogo.

Jesli Torun to ojciec dyrektor a nie jakis tam wojewodzina.  :)

 

Wpisz Bydgoszcz bo to jest miejsce WYDANIA dokumentu a nie miejsce wreczenia paszportu do rak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłócić się nie będę, ale mam podobną sytuację i wpisywałem zawsze swoje miasto gdzie składana była aplikacja czy odbierany był dokument. Mamie wypełniłem wniosek ds160 niedawno i też wpisałem swoje miasto jako miejsce wydania. Po za tym uważam że to jest taka blachostka I nie należy do tego przywiązywać żadnej wagi. Wpisz Bydgoszcz albo Toruń i nie spinaj się tak bo na rozmowie jajko zniesiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andyopole napisał:

Jesli Torun to ojciec dyrektor a nie jakis tam wojewodzina.  :)

 

Wpisz Bydgoszcz bo to jest miejsce WYDANIA dokumentu a nie miejsce wreczenia paszportu do rak.

Gdyby było wpisane "ojciec dyrektor", to bym nie zadawała pytań :D 

Dokładnie punkt, w którym odbierałam, nazywa się: "Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Delegatura w Toruniu, Oddział Paszportów". Więc w sumie kij wie, gdzie ten paszport wydano. Mi logika podpowiadała, że jednak Bydgoszcz, i tak też wpisałam we wniosku. Choć to sprawa nieco skomplikowana, bo w moim województwie tak jakby dwa miasta sprawują władzę.

3 godziny temu, cee napisał:

Kłócić się nie będę, ale mam podobną sytuację i wpisywałem zawsze swoje miasto gdzie składana była aplikacja czy odbierany był dokument. Mamie wypełniłem wniosek ds160 niedawno i też wpisałem swoje miasto jako miejsce wydania. Po za tym uważam że to jest taka blachostka I nie należy do tego przywiązywać żadnej wagi. Wpisz Bydgoszcz albo Toruń i nie spinaj się tak bo na rozmowie jajko zniesiesz emoji1.png

Może po prostu przyjmują wszystkie wersje, byle bliżej prawdy ;) Gdybym np. wpisała Katowice albo nawet Kabul, to pewnie mieliby jakieś objekcje ;) 

 

Dobra, jestem spokojniejsza - i o to chodziło. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Wam za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

Ja ostatnio tez sie glowilam jak odprawialam sie online. Bo organ wydajacy to byla Ambasada w Waszyngtonie, a w sumie to ten paszport nie wiem gdzie robili. Anyway, nie pamietam juz co tam wpisalam, ale bylo ok :D 

Ach, to my takie skrupulatne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

Ja ostatnio tez sie glowilam jak odprawialam sie online. Bo organ wydajacy to byla Ambasada w Waszyngtonie, a w sumie to ten paszport nie wiem gdzie robili. Anyway, nie pamietam juz co tam wpisalam, ale bylo ok :D 

W jakiej konfuzji beda Brytyjczycy po Brexicie. Ichnie nowe paszporty brytyjskie, juz bez unijnych gwiazdek beda produkowane bodaj we Francji albo Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...