Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam do Was pytanie i proszę o odpowiedź na nie osoby, które mają na ten temat gruntowną wiedzę. Chodzi mi o wyjaśnienie dokładnych różnic pomiędzy formularzami I-134 a I-864.

Chodzi mi o różnice w konsekwencjach dla obywatela amerykańskiego (rodziny), która go wypełnia.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że formularz I- 864 stosowany jest przy wizie imigracyjnej na zasadzie sponsoringu rodzinnego a I-134 przy loterii wizowej.

Nurtujące mnie pytanie to czy wypełniając I-134 osoba taka ponosi odpowiedzialność za jego wypełnienie.

Jeżeli macie sprawdzoną wiedzę na ten temat - proszę o informację.

PS. Rozmowa w Ambasadzie 7 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki wielkie za pomoc w tym temacie.

Mam jeszcze jedno pytanie - ponieważ na stronie Ambasady wśród dopuszczalnych kombinacji dokumentów finansowych znajduje się również list - czy ktoś zastosował już kiedyś tę możliwość oraz czy wiecie może jaka forma tego listu jest akceptowana. Co w takim liście umieścić? Czy poświadczać go notarialnie w US? Czy załączać do niego jakieś dokumenty finansowe - od autora listu (obywatela US)?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung_71 my mieliśmy zwykły list. W liście było napisane, że w początkowej fazie ta osoba nam pomoże. Ta osoba się podpisała, podała swoje dane i załączyła skan paszportu i wizy.

Najważniejszcze chyba jest wykształcenie. Oni chyba na to głównie patrzą. My ten list od razu daliśmy, bo tam był nasz początkowy adres. Ale nie wiem, czy by nas o to prosili, gdybyśmy nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...