Skocz do zawartości

Social Security Number - Jak Sie Do Tego Zabrac?


Laurka

Rekomendowane odpowiedzi

O losie! A na ile ta karta jest wazna? W moim mega opodatkowanym stanie, ktory zdziera wszystko, co sie da z ludzi placi sie

  • $9.50 for a 4-year term, if you’re under 62 years old and have a birthday in the next 6 months.
  • $10.00 for a 4-year term, if you’re under 62 years old and your birthday is over 6 months away.

na 5 lat jest state id card w stanie waszyngton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Nie dajcie sobie wmówić w urzędzie, ze wasze drugie imię powinno być razem z pierwszym imieniem w tej rubryce na akcie ślubu. Ja dzisiaj próbowałam zaaplikował i tak mi powiedziano, ze na akcie jest błąd. Mimo ze zawszew ypelnialam w ten sam sposób first name agata i middle name Katarzyna a tu nagle gościu mi mówi ze maja być w first name oba. No to pojechałam do urzędu spytać sie czy rzeczywiście tak jest, czy to jest błąd a oni mi powiedzieli ze to bzdura. Urzędnik w ssa chyba sie pomylił. Patrzył na i94 i paszport a tam rzeczywiście w given names sa dwa imiona i nie ma rozdziału.

No nic będę próbować znowu i mam nadzieje ze trafię na kogoś lepszego, jak nie to wezmę jeszcze akt urodzenia w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Możesz ale nie musisz- nie ma to żadnego znaczenia. Ja swojej która dostałem jak byłem na L-1b nie zmienilem do dziś. Zmienie jak przejde przez N-400… SS office to nie jest miejsce w którym chce się pojawiać często....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...