Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to fajnie. Moje ostatnie nadzieje : azyl polityczny i wiza narzeczeństwa.

Azyl Polityczny:

Dyskryminacja pracowników w kraju ( śmieszne 6zł/ godzina )

Niewolnictwo w wersji współczesnej,

Brak porozumienia i konflikty polityczne dot. podatków

To takie powody.

Wiza narzeczeństwa :

Zapłacić kobiecie, po całym procesie upozorować zdradę i rozstać się, Zieloną Kartę mam już wtedy.

To jest chore. Ale skoro tak ma ta zabawa wyglądać, trzeba się czepiać takich rzeczy. Przeklinam dzień, w którym urodziłem się na terenie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozwiązanie pierwsze - to chyba jakiś żart.

Rozwiązanie drugie - nie takie proste, jak Ci się wydaje. Zieloną kartę po ślubie nie dostaje się na zawsze. A ten Twój pomysł, to przestępstwo, więc i zagrożone karą.

Jeśli przeklinasz dzień, w którym urodziłeś się na terenie Polski, to może docenisz to, że nie musisz przeklinasz dnia, w którym urodziłeś się na terenie np. Somali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ilu jest takich, co chcą płacić podatki? Cały świat.

W USA są już miliony takich nielegalnych, co koniecznie musieli się dostaś do Stanów i się dostali.

Jakby Stany każdemu, kto chce do nich przyjechać (i nie chce wyjechać!) otworzyli drzwi, to w co poniektórych krajach ostatni gasiłby światło...

Kategorie wiz nieimigracyjnych:

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/kategorie-wizowe.html

Kategorie wiz imigracyjnych:

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-imigracyjne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałej GC? Znaczy, że po dwóch latach legalnego pobytu tam, mogę się ubiegać o GC? Nie słyszałem o tym. W Stanach czuję się jak w domu. Jest to tak samo mój dom, jak konkwistadorów, którzy, jak historia pokazała, wjechali i wybili całą ludność i powiedzieli, że to ich ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos złe zrozumiales - nie ma GC tylko na podstawie długości legalnego pobytu. Z konkwistadorami to tez cos ci się centralnie pomylilo...

Dorosnij, bo się wyplakujesz na forum ze cie nie chcą do Ameryki wpuścić... Nie jestes sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie. Moje ostatnie nadzieje : azyl polityczny i wiza narzeczeństwa.

Azyl Polityczny:

Dyskryminacja pracowników w kraju ( śmieszne 6zł/ godzina )

Niewolnictwo w wersji współczesnej,

Brak porozumienia i konflikty polityczne dot. podatków

argumenty jak najbardziej prawdziwe, ale:

ze strony ambasady:

Stany Zjednoczone nie przyznają azylu politycznego na terenie swoich placówek dyplomatycznych. Zgodnie z amerykańskim prawem o azyl polityczny może ubiegać się osoba fizycznie przebywająca na terenie USA.

Przeklinam dzień, w którym urodziłem się na terenie Polski.

To bardzo ostre słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie prawdziwe argumenty tzn ze w USA kazdy zarabia duzoo ;)

tak samo zarabiaja ludzie malo,.

To nie te czasy kiedy od Ciebie malo zalezalo..znam takich ze maja wiecej niz 6 zl a nie maja wyzszych studiow ale za to pracuja,szukaja,szkola sie :)

Niewolnictwo to jakie to?ktos kogos do czegos zmusza,?

A konflikty to wszedzie sa i beda,jedni chca innych przekonac,to od obywateli zalezy kogo sie wybiera,kiedy i jak :)

kto ostatnio czytal o pewnych konfliktach w USA na temat podatkow ;) wydatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...