Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde. To myslalam ze FL taka wyluzowana, a to w druga stronę - Delaware jest po prostu ewenementem lol

Obowiazkowa inspekscja dla nowych samochodow jest co 2 lata, dla straszych co roku i sprawdzaja wszystko, hamulce, emissions testing, swiatla, szyby ( w sensie czy sie otwieraja i zamykaja), opony, klakson, pióra w wycieraczkach ... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, agatenka said:

O kurde. To myslalam ze FL taka wyluzowana, a to w druga stronę - Delaware jest po prostu ewenementem lol

Obowiazkowa inspekscja dla nowych samochodow jest co 2 lata, dla straszych co roku i sprawdzaja wszystko, hamulce, emissions testing, swiatla, szyby ( w sensie czy sie otwieraja i zamykaja), opony, klakson, pióra w wycieraczkach ... :wacko:

W TX robilem przeglad.. na myjni. Normalnie do czyszczenia, mozna bylo doliczyc to jako usluge i od reki nowy sticker dawali. W IL bylo podobno kiedys jak teraz w DE, ale korupcja byla taka, ze zniesli to w cholere. Teraz przychodzi sticker poczta, po uprzednim oplaceniu haraczu online. Co stan to obyczaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/20/2023 at 10:41 AM, agatenka said:

Nie wiem jak dlugo bedzies w Polsce ale zebys sie nie zdziwila ;) Ja probowalam odnowic w maju 22 i pierwszy dostepny termin mieli dopiero po koniec sierpnia.. nie mowiac o tym ze odebrac tez musisz osobiscie 

Ja bylam w listopadzie, online pokazywalo, ze nie ma terminow, ale zgadałam sie z fotografem i powiedział, ze nie mam sie przejmowac tym co jest online, bo nieaktualizują I mam iść. Tak zrobilam,  wzielam numerk przy wejsciu I wniosek udalo nam sie zlozyc. Szczerze mowiac wydawalo mi sie, ze nie da rady, ponieważ chca dodatkowy dokument tozsamosci a moje PL dokumenty stracily waznosc. Kobietka po rozmowach z wyzej postawionym, przyjela moj US paszport jako dokument tozsamosci. Paszport byl do odbioru 3 tyg pozniej. Nadal na mnie czeka ale odbiore jak bede w PL w tym roku.  Dowod tez czeka na odbior :D

Oczywiście każde miasto i każdy urząd moze miec inne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce najlepiej wyrabiać paszport w mniejszym mieście, jeśli jest taka opcja, zamiast w wojewódzkim. W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocku polowanie na numerki to cyrk, ale np. w takiej Trzebnicy, Legnicy, czy Kłodzku można praktycznie z marszu wszystko załatwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joanna30 napisał:

W Polsce najlepiej wyrabiać paszport w mniejszym mieście, jeśli jest taka opcja, zamiast w wojewódzkim. W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocku polowanie na numerki to cyrk, ale np. w takiej Trzebnicy, Legnicy, czy Kłodzku można praktycznie z marszu wszystko załatwić ;)

Mieszkanie na zadupiu też ma swoje dobre strony. U mnie do DMV wchodzi się z ulicy i załatwia sprawę. W Portland, cały dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...