Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, ronni37 said:

był tu kiedyś taki wątek na temat plusów życia i tego co lubicie w US, podrzuci ktoś ? nie potrafię znaleźć

Nie pamietam dedykowanego watku. Jedyne co mi przychodzi do glowy to https://forum.usa.info.pl/topic/30374-sytuacja-z-covid-19-a-wyjazd/page/3/#comment-304619

Edytowane przez Xarthisius
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z Panią Xxxxxxx Xxxxxx i Pani Xxxxx potwierdziła możliwość pozostawienia urny, godła i parawanów u Państwa. Na ten moment nie wiadomo czy aby nie będzie II tury wyborów SiS, stąd prośba o przechowanie.

 

Z pozdrowieniami

Xxxxxxx  Xxxxxxxx

 

 

XXXXXXXXX    Los Angeles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Xarthisius napisał:

Na czym mialaby polegac II tura wyborow do Sejmu I Senatu? Co oni biora w tym konsulacie?

No wlasnie! Przymiarka do kolejnego lamania Konstytucji. Dostalem, przed chwila.

Brzmi zlowrogo, myslalem ze przez telefon bylo przejezyczenia i wczoraj  sprowokowalem niewinnym pytaniem.

Teraz mam to na pismie!

 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, andyopole said:

No wlasnie! Przymiarka do kolejnego lamania Konstytucji. Dostalem, przed chwila.

Brzmi zlowrogo, myslalem ze przez telefon bylo przejezyczenia i wczoraj  sprowokowalem niewinnym pytaniem.

Teraz mam to na pismie!

I mean... Chyba jednak latwiej przeprowadzic pucz niz dbac o to, zeby 200 osob w Portland zaglosowalo w "II rundzie wyborow do Sejmu I Senatu"...

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Xarthisius napisał:

I mean... Chyba jednak latwiej przeprowadzic pucz niz dbac o to, zeby 200 osob w Portland zaglosowalo w "II rundzie wyborow do Sejmu I Senatu"...

Jeśli Ty sądzisz ze to dotyczy tylko Portland to ja sądzę że się grubo mylisz.

Oni tam po cichu knują nad unieważnieniem wyborów. 

Uruchamiam moje kontakty z polskojezycznymi dziennikarzami w Polsce, poczekam tylko na zdanie mojejej macierzystej Komisji Wyborczej w Portland.

Tego nie można puścić płazem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, andyopole said:

Rozmawiałam z Panią Xxxxxxx Xxxxxx i Pani Xxxxx potwierdziła możliwość pozostawienia urny, godła i parawanów u Państwa. Na ten moment nie wiadomo czy aby nie będzie II tury wyborów SiS, stąd prośba o przechowanie.

 

Z pozdrowieniami

Xxxxxxx  Xxxxxxxx

 

 

XXXXXXXXX    Los Angeles

Ten mail jest kuriozalny…

Owszem, Sąd Najwyższy musi rozpatrzyć protesty i uznać (lub nie) ważność wyborów, i może o to tej Pani chodzi… ale w obecnej sytuacji to tylko kwestia formalna. Plus, wtedy to nie II tura tylko nowe wybory (lub raczej w praktyce - wojna domowa).

Opcja numer dwa… coś im się pomieszało z systemem amerykańskim gdzie bywają II tury… 

Lub opcja numer trzy, są w takim szoku, że czują, że są w roku 1989 gdzie faktycznie była druga tura do SiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2023 o 12:52, Joanna30 napisał:

Nie, to nie u mnie :D Ale bardzo się pocieszaliśmy, licząc głosy o 3 nad ranem, że u nich jeszcze głosują :P 

My skończyliśmy liczyć i protokołować o 7:30. Protokoły nie miały błędów matematycznych (na szczęście!), ani żadnych innych, ale na przeprocesowanie i weryfikację przez OKW czekaliśmy ponad 2 godziny :rolleyes:

Tak że zdążyłam wrócić do domu, troszkę odespać i dowiedziałam się, że ci z Jagodna dopiero do domu wychodzą ;) 

I trochę statystyki:

@Joanna30 Widziałam wpis na FB, o której wróciłaś do domu. Podziwiam i gratuluję wytrwałości w liczeniu. 

Cieszy mnie bardzo frekwencja w tych wyborach i w sumie wynik również. Martwi natomiast to, że słowa @rzecze1, mogą się rzeczywiście ziścić. No cóż, zobaczymy co będzie dalej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...