Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, andyopole said:

Corka mieszka w San Francisco i ma podobnie. Tez nigdy nie obawiala sie "o zycie" mimo ze samochodu prawie nie uzywa - idzie na piechote do komunikacji miejskiej. Ale w kilku czesciach miasta widzi swoje: bezdomni, narkomanie, brud. (W innych czesciach miasta czysto, spokojnie i pieknie.) Mozna to samo powiedziec o wiekszosci miast amerykanskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeganMarkle słyszałaś? Megan Markle złożyła papiery na rozwód z księciem. Wiewiórki na mieście cwierkają ze to tylko specjalnie rozpuszczona plotka żeby zasięgi w show-biznesie poprawić. Pewnie na jakimś pudelku.com można się dowiedzieć więcej ale aż tak mnie to nie interesuje żebym tam zajrzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, andyopole said:

@MeganMarkle słyszałaś? Megan Markle złożyła papiery na rozwód z księciem. Wiewiórki na mieście cwierkają ze to tylko specjalnie rozpuszczona plotka żeby zasięgi w show-biznesie poprawić. Pewnie na jakimś pudelku.com można się dowiedzieć więcej ale aż tak mnie to nie interesuje żebym tam zajrzał. 

Nieeee…. To chyba tylko na mieście w Oregonie ćwierkają ^_^

Bo w Anglii część ludzi i mediów ma obsesję, a plotek w temacie rozwodu nie było już gdzieś od grudnia.

Harry ostatnio przyleciał bo król ma raka, no ale to akurat nie plotka, tylko pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wywołać @MeganMarkle a tu pojawia się dawno nie widziany "brytol" pod przykryciem @rzecze1

Tę informację o Megan widziałem na jakimś polskim portalu i tam wyraźnie było napisane że plotka o rozwodzie była rozpuszczana żeby pobudzić zainteresowanie publiki ponieważ rusza jakiś nowy projekt showbiznesowy "ksiezniczki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, andyopole said:

Chciałem wywołać @MeganMarkle a tu pojawia się dawno nie widziany "brytol" pod przykryciem @rzecze1

Tę informację o Megan widziałem na jakimś polskim portalu i tam wyraźnie było napisane że plotka o rozwodzie była rozpuszczana żeby pobudzić zainteresowanie publiki ponieważ rusza jakiś nowy projekt showbiznesowy "ksiezniczki".

To jakis kiepski portal - news jest taki ze Harry - byc moze - wystapi o obywatelstwo tutaj i nikt w UK chyba za bardzo nie wie co z tym zrobic (w koncu przysiega sie allegiance na ceremonii, wiec troche tzw. przypal sie jak sie czlonkiem rodziny krolewskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, kzielu said:

To jakis kiepski portal - news jest taki ze Harry - byc moze - wystapi o obywatelstwo tutaj i nikt w UK chyba za bardzo nie wie co z tym zrobic (w koncu przysiega sie allegiance na ceremonii, wiec troche tzw. przypal sie jak sie czlonkiem rodziny krolewskiej).

E tam nikt nie wie. Caly podrozdzial jest o zrzekaniu sie szlachectwa I tytulow w INA. Nawet specjalna fraza dochodzi do oath of allegiance. USCIS jest przygotowany na kazda okolicznosc ;-) bardziej bym sie na jego miejscu martwil o publiczne przyznanie do zazywania drugow roznej masci...

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...