Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Z trzech gigantów amerykańskich, dla mnie United jest zdecydowanie na ostatnim miejscu. Delta, ze względów sentymentalnych (swego czasu miałam przyjemność pracować w tej firmie :) ) jest on top. UA raczej nigdy nie biorę pod uwagę, a z pozostałej dwójki wybieram to co wychodzi taniej :)

Niestety mieszkam na terenie United. Szczególnie jak mieszkałem w Richmond na IAD miałem dwie godziny a tam jest United. Do tego mam dwie wejściówki do klubu United rocznie. Delta mnie wozi przeważnie do NYC, które zimą jest ryzykowne. Kilka razy musiałem jechać do VA wypozyczonym samochodem.

Na IAD jest mniej zimy i w razie czego dojadę do domu w trzy godziny. Z JFK czy ATL jest już problem. Delta ma plus, że lata przez CVG a to jest super lotnisko, bo nie ma dużego ruchu międzynarodowego i przesiadka zajmuje chwilę włącznie z CBP. Jeśli chodzi o serwis to obie linie mają podobnie kiepski. Chociaż wielkość posiłku w United jest żałosna. Nie wiem jak jest teraz w delcie.

BTW Delta, United i AA wprowadzają nowe taryfy a la tanie linie, żeby walczyć o rynek z tanimi liniami i nie pozwolić, żeby w USA urósł drugi Ryanair. Czyli będzie jeszcze gorzej niż jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az milo na sercu gdy sie czlowiek dowie ze Ktos o niego sie martwi. Ostatnio jestesmy bardzo busy w robocie ale jutro juz koniec duzego kontraktu i bedzie luzniej a takze czas na forum w czasie pracy. Na dodatek zachcialo mnie sie na starosc kupic dom i jest z tym troche zachodu a jeszcze wiecej myslenia o tym "lekkomyslnym" kroku.

Kanapke moge Ci zrobic za jakies dwa-trzy tygodnie. Kupilem w "ruskim" sklepie slonine gruba na dwa cale zapeklowalem i po uplywie tego czasu powinna osiagnac stan skupienia pozwalajacy ją rozsmarować na chlebie. Tak robil moj dziadek i taka kromka ze sloninka, zabkiem czosnku i malym "stakańczykiem" jest warta grzechu. Mam nadzieję że moj wyrob chociaz w czesci dorowna dziadkowemu.

Andy, super! Tez chcialabym nowy dom. Albo w sumie to chcialabym jakikolwiek dom, moze byc nawet stary, ale zeby byl 'moj'. Kanapka brzmi swietnie, ale.. nie jem smalcu. Moze byc z maslem i sola, albo cukrem :D

Kaer, kiedy lecisz do Polski? Poza tym, nie zczailam wczesniej, ze mieszkasz calkiem niedaleko DC.

Dragony - co robilas w Delcie, jak mozna spytac? Ja jakis czas temu aplikowalam do Delty, ale rekrutacja sie ciagnie i ciagnie. Juz 3 miesiac leci ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam taki plan, ale tez jeszcze nie pytalam w robocie. :D

Do Polski?

Ja mam troche latwiej bo i tak jestesmy zamknieci od 23-tego do 2-go, wiec musze tylko wziac z 8 dni wolnego. Zreszta nikt nie patrzy na wolne w sumie. Wazne, zeby wolne nie przeszkodzalo w pracy a ja tak sobie planuje, zeby nic w grudniu i na poczatku stycznia sie nie wydarzylo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, super! Tez chcialabym nowy dom. Albo w sumie to chcialabym jakikolwiek dom, moze byc nawet stary, ale zeby byl 'moj'. Kanapka brzmi swietnie, ale.. nie jem smalcu. Moze byc z maslem i sola, albo cukrem :D

Kaer, kiedy lecisz do Polski? Poza tym, nie zczailam wczesniej, ze mieszkasz calkiem niedaleko DC.

Dragony - co robilas w Delcie, jak mozna spytac? Ja jakis czas temu aplikowalam do Delty, ale rekrutacja sie ciagnie i ciagnie. Juz 3 miesiac leci ;)

Moja droga Ilonko. Taka sloninka to rarytas, tym nalezy sie delektowac a nie najadać. Cos tak jak deserek.. :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...