Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powinna chcieć? Powinna chcieć bardzo. :D (nie mogłam się powstrzymać). Moje osobiste zdanie jest takie ze kto zagłosuję na trumpa jest... Osoba z która nie chce mieć nic wspolnego. Trochę tak jak elektorat PiS-u. Hillary jest w tym przypadku mniejszym złem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kizielu

jak wg ciebie polonia powinna chciec glosowac?

Tego ktory im mniej opowiada bzdur. Uwazanie ze ktorys z kandydatow bedzie polonii (a konkretnie ich rodzinom mieszkajacym w PL) bardziej przyjazny jest super-naiwne. Z jakiegos powodu niektorym wydaje sie ze prezydent bedzie sie zajmowal jakims malym praktycznie nic nie znaczacym krajem i jego mieszkancami (szczegolnie ze w obecnej sytuacji jego znaczenie jest mniej wiecej na poziomie malego afrykanskiego kraju ktory nikt nie wie gdzie lezy) a glupki w postaci jakiegos Kolonki ich w tym utwierdzaja.

Powinni glosowac tak zeby ten kraj szedl w sensownym kierunku - kazdy ma wlasna definicje tego. To nie jest miejsce na polityczne dyskusje, ale jak ktos dalej chce glosowac na Trumpa to serio ma calkowicie pusto w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzasz w zasadzie moje prywatne zdanie i opinie naten temat.

Co do Kolonki takze jestesmy zgodni.

Niestety nadal bedziemy nic nie znaczaca gowno warta karta przetargowa na lini politki wplywow usa-rosja i obaj przeciwnicy bada sobie nami dupe wycierac, wzbudzajac i gaszac emocje oraz nastroje bez wmiernych korzysci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...