Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ahahahah! Polonia uslyszy "zniesienie wiz" i od razu zaglosuje na Trumpa. ;)

Eh, moge sie zalozyc, ze JESLI Polska dolaczy do ruchu bezwizowego ( ktos sie chce zalozyc, ze 90% ludzi uzna ruch bezwizowy = ZADNYCH WIZ ;)) to rownie szybko zostanie z niego wyrzucona. Juz widze tych wszystkich januszy zostajacych nielegalnie po przyjechaniu na VWP.

Niestety, mam dosc slaba opinie o rodakach... Mam takie a nie inne doswiadczenia zarowno z Polski jak i UK. ;)

Często się z tym spotykam, kiedy zaczynam wyjaśniać o co chodzi ze zniesieniem wiz, to sporo osób patrzy na mnie jak na wroga, który nie ukrywa, że jednak woli by wizy zostały.

Niestety mentalność zostaje nadal ta sama - nie będzie wiz to już można się pakować i lecieć do ziemi obiecanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się ze forum Visa Journey to moje takie guilty pleasure. Uwielbiam rozgrywajace się tam "dramaty. Dobre są też posty ludzi którzy myślą że są super sprytni i nikt nie przejrzy ich planów oszukania systemu. Czasami znajdują sie też przypadki totalnej głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trump niczego nie zniesie, to tylko kielbasa wyborcza dla starej wiary.

Przeciez w takim trybie, tzw nadzwyczajnym to kongres musialby to uchwalic, a wtedy reszta swiata zadaloby tego samego...

Natomiast, gdyby Usa chcialo inwestowac w Polsce i mialo ku temu powazne powody to ten temat bylby zalatwiony z palca, a tak zostanie zapewne jeszcze dlugo po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę takiej pogody jaką ma moja rodzina w NY. Chociaż wiadomo ,że i tak są rejony w Usa ze znacznie lepszą pogodą.

W Polsce pogoda nie rozpieszcza i raczej na razie się na to nie zapowiada (mówię o miejscu w którym mieszkam)

Pozdrawiam!

No wlasnie slyszalem, ze jakies koszmarne upaly byly na poczatku wrzesnia w Polsce... szczesliwie chociaz teraz mozecie sie pogoda nacieszyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w robicie taki mam zapieprz jak jestem sama, ze az nie mialam czasu poczytac forum. Mam nadzieje, ze jutro nadrobie. Dzis dostalam znow koszulke, ale ta taka fajna. Prawie z biustem na wierzchu, ubiore w piatek, haha :D

Poza tym.. Moj piesek ma jutro operacje. Trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo OK!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...