Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ze wczoraj napisala do mnie kumpela, ze nowy sezon sie zaczal i wtedy pomyslalam sobie jak komentowalismy poprzednie sezony :D Ogladalismy z mezem nowe odcinki i nas tez Rosjanka rozwala na maxa. Koles jest niespecjalny i mysli, ze zlapał pana boga za laczki, bo taka doopa go zechciala. Widac, ze robi z nim co chce. No, ale wychodze z zalozenia, ze jak ktos jest na tyle glupi, zeby sobie na to pozwolic to tym samym na to zasluguje :D

Watek Danielle i Mohameda nas jednak najbardziej interesuje;) szczegolnie po ostatnim zwiastunie, gdzie grozi mu deportacją.

Hehe przez Was wróciłam do tego kiczu ;)

Wątek Danielle i Mohameta niezastąpiony. Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego ona się bez przerwy śmieje? (poza momentami kiedy szlocha) Czy ona jest niedorozwinięta? I nie pisze tego jako obrażanie jej, ale poważnie sie nad tym zastanawiam. Jej nowy "przyjaciel" Gabe - znowu dużo młodszy, choc tym razem niezrozumiałe są dla mnie jego motywy (no moze sie zakochał)

Na razie nadrobiłam zaległości i ogląda 90 Day Happily Ever After?

A zaraz oblookam sobie nowe pary z sezonu 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam powiedzieć, że prawie oszalałam ze szczęścia, kiedy odkryłam, że moje kino będzie prowadziło transmisję spektaklu "Ziemia niczyja" z Patrickiem Stewartem i Ianem McKellenem. Wcześniej rozważałam wyjazd do Londynu specjalnie na ten spektakl, ale ceny biletów mnie zabiły :P

No ale transmisji kinowej zdecydowanie nie opuszczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda tutaj porabana. W zeszlym tygodniu, na poczatku pazdziernika, mielismy ~80 stopni. Szczesliwie teraz jakies mid-60 :) A z rana taki przyjemny chlodek w okolicach 45!

Jak ja Wam zazdroszczę tych temperatur w Polsce max 10 stopni na dodatek leje z przerwami codziennie. Nawet nie ma jak na ryby skoczyć .Liczyłem ,ze dobije w październiku do 15 stopni i będzie trochę słońca ale oglądając prognozy długoterminowe mogę tylko pomarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam zazdroszczę tych temperatur w Polsce max 10 stopni na dodatek leje z przerwami codziennie. Nawet nie ma jak na ryby skoczyć .Liczyłem ,ze dobije w październiku do 15 stopni i będzie trochę słońca ale oglądając prognozy długoterminowe mogę tylko pomarzyć...

To ja Wam zazdroszcze pogody w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...