Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z moich ulubionych poetow dzisiaj dostal nagrode Nobla. Oto jeden kawalek dlaczego sadze ze Bob Dylan to ogromna postac w poezji anglojezycznej 20go wieku. (Visions of Johanna, 1966)

Ain't it just like the night to play tricks when you're tryin' to be so quiet ?
We sit here stranded, though we're all doing our best to deny it
And Louise holds a handful of rain, tempting you to defy it
Lights flicker from the opposite loft
In this room the heat pipes just cough
The country music station plays soft
But there's nothing really nothing to turn off
Just Louise and her lover so entwined
And these visions of Johanna that conquer my mind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych poetow dzisiaj dostal nagrode Nobla. Oto jeden kawalek dlaczego sadze ze Bob Dylan to ogromna postac w poezji anglojezycznej 20go wieku.

Pracowałam jak szalona przez ostatnie 3 dni a potem miałam zajęcia, więc przegapiłam. Dopiero dziś rano mąż mi powiedział o Dylanie :)

Teraz pakujemy się. Jutro wylot do Reykjaviku, a potem samochodem: Vík, Höfn, Egilsstaðir, Mývatn, Akureyri, zachodnia Islandia, i powrót do Reykjaviku na parę dni. Planujemy zobaczyć kilka przepięknych wodospadów: Seljalandsfoss, Skógafoss, Svartifoss, Goðafoss i Gullfoss. Jeśli pogoda będzie znośna, mały hajk na jednym z lodowców. No i zorzę chcemy zobaczyć ;) Póki co wygląda na to że w sobotę wieczorem w okolicach Reykjaviku będzie czyste niebo, więc szykujemy manierki z wódeczką i aparaty. Mój mąż jest całkiem przyzwoitym fotografem, może uda się coś cyknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie sa rozne ale zawsze lubialem spiewanie Boba Dylana wiec zlego slowa nie powiem.

Jackie, tylko nie pociagajcie z tych manierek za ostro bo tam slisko moze byc! ;)

edit: No I zmarlo sie panu Kopiczynskiemu. Wszyscy go pamietamy z roli w Czterdziestolatku ale gral tez wiele innych fajnych rol. Wieczny odpoczynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pakujemy się. Jutro wylot do Reykjaviku, a potem samochodem: Vík, Höfn, Egilsstaðir, Mývatn, Akureyri, zachodnia Islandia, i powrót do Reykjaviku na parę dni. Planujemy zobaczyć kilka przepięknych wodospadów: Seljalandsfoss, Skógafoss, Svartifoss, Goðafoss i Gullfoss. Jeśli pogoda będzie znośna, mały hajk na jednym z lodowców. No i zorzę chcemy zobaczyć ;) Póki co wygląda na to że w sobotę wieczorem w okolicach Reykjaviku będzie czyste niebo, więc szykujemy manierki z wódeczką i aparaty. Mój mąż jest całkiem przyzwoitym fotografem, może uda się coś cyknąć :D

O matko, jak mii się marzy Islandia!

Także czekam na fajne focie :P

Ja w sobotę wyruszam na kilkudniowy rejs do Sztokholmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, tylko nie pociagajcie z tych manierek za ostro bo tam slisko moze byc! ;)

Mamy Yaktraxy :) Najwyżej zęby połamiemy. Zawsze jakaś tam pamiątka.

O matko, jak mii się marzy Islandia!

Jedź prędko, Islandia robi się b. popularna, za parę lat będzie usłana McDonaldsami.

Jackie - have fun! Pochwal sie fotkami po powrocie. ;)

A jakże :D

Szerokiej drogi, Jackie - ja tez prosze o fotki!

Życzcie mi czystego nieba, zorzy nie widać gdy chmurno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dzisiaj jakos zle czuje. Nie chce byc chora, poza tym nawet nie moge. Moja supervisorka wyjezdza na wakacje na tydzien, chlopak z ksiegowosci ktory zawsze mi pomaga jak jej nie ma wzial wolne na kilka dni, bo wlasnie zmarla mu babcia. Szykuje sie ciekawy przyszly tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...