Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Az milo na sercu gdy sie czlowiek dowie ze Ktos o niego sie martwi. Ostatnio jestesmy bardzo busy w robocie ale jutro juz koniec duzego kontraktu i bedzie luzniej a takze czas na forum w czasie pracy. Na dodatek zachcialo mnie sie na starosc kupic dom i jest z tym troche zachodu a jeszcze wiecej myslenia o tym "lekkomyslnym" kroku.

Kanapke moge Ci zrobic za jakies dwa-trzy tygodnie. Kupilem w "ruskim" sklepie slonine gruba na dwa cale zapeklowalem i po uplywie tego czasu powinna osiagnac stan skupienia pozwalajacy ją rozsmarować na chlebie. Tak robil moj dziadek i taka kromka ze sloninka, zabkiem czosnku i malym "stakańczykiem" jest warta grzechu. Mam nadzieję że moj wyrob chociaz w czesci dorowna dziadkowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem powiedziec, ze wczoraj nabylem droga kupna bilet do Polski w United... przynajmniej tak myslalem. Po zakupie dostalem maila, zeby odczekac 24 godziny, zeby dostac potwierdzenie od LOTu. 24h godziny minely a na stronie widac na rezerwacji tylko lot do Frankfurtu i potem powrotny z Paryza. Ani widu ani slychu odcinka z i do Warszawy. Dzwonie wieczorem do rezerwacji obczaic sprawe i generalnie jak w Misiu: nie ma takiego lotu FRA - WAW. No to mowie, ze wczoraj jeszcze byl i ciagle widac w wyszukiwarce ten lot. Panienka przyjmuje pozycje: nie mam panskiego lotu i co mi pan zrobisz, ale moze mi zaproponowac za $1680 inny lot. Poprzedni kosztowal $1152 i jeszcze dojezdzam do DC i tam nocuje wlasnie, zeby tyle nie placic lecac z domu, czyli ponad $1600. Generalnie skonczylo sie na anulowaniu i laskawie nic mi nie policzyli... choc to sie tez okaze. Z dusza na ramieniu kupilem nowy bilet i na szczescie od razu przyszlo potwierdzenie, ale ku przestrodze. Zastanawiam sie co by bylo jakbym nie zadzwonil do nich. Dolecialbym do Frankfurtu i potem na piechote, albo dostalbym oferte na lot alternatywny za $5000. Duzy minus ma u mnie United... Chyba wroce do Delty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy minus ma u mnie United... Chyba wroce do Delty...

Z trzech gigantów amerykańskich, dla mnie United jest zdecydowanie na ostatnim miejscu. Delta, ze względów sentymentalnych (swego czasu miałam przyjemność pracować w tej firmie :) ) jest on top. UA raczej nigdy nie biorę pod uwagę, a z pozostałej dwójki wybieram to co wychodzi taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...