Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Xarthisius napisał:

Widzisz ile tracisz nie mieszkajac na Midwest'cie? Paczki, soja, kukurydza... no raj po prostu!

Normalni, nawet sobie nie wyobrażasz jak mi z tego powodu wcale nie jest przykro.;)

A tak naprawdę, sobiście nie lubię pączków. Jeden, dwa na tłusty czwartek, jeśli ktoś poczestuje, rzecz jasna. I mam limit na cały rok wykonany. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Roelka v.2 said:

Nigdy nie robilam zakupow w Krogerze, ale teraz mnie kusi. :P

Krogera wspominam dobrze. W 2006 pracowałem u nich „na lodówce” jako druga praca na Work and Travel w Tennessee.

Parę lat temu przysłali mi na adres w Polsce wyciąg z jakiegoś firmowego funduszu emerytalnego, więcej ich kosztowała przesyłka niż jakieś 3 dolary które się mi uzbierały... Solidna firma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kto może i chce bardzo proszę wpłacić chociaż dolara na WOŚP. W tym roku, że względu na tego cholernego wirusa utrudnione są zbiórki bezpośrednie. Bardzo łatwo jest wpłacić online, wystarczy kliknąć w ten link:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3183336208432748&id=747874794&comment_id=3183339841765718&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1612051833967381&ref=m_notif

Już dziękuję za datki! Wiem że się nie zawiodę.   ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andyopole napisał:

Jeśli kto może i chce bardzo proszę wpłacić chociaż dolara na WOŚP. W tym roku, że względu na tego cholernego wirusa utrudnione są zbiórki bezpośrednie. Bardzo łatwo jest wpłacić online, wystarczy kliknąć w ten link:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3183336208432748&id=747874794&comment_id=3183339841765718&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1612051833967381&ref=m_notif

Już dziękuję za datki! Wiem że się nie zawiodę.   ;)

Nawrzucałam innym znajomym do puszek, to i do tej nawrzucam :P

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...