Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nagabywalem Was o pieniadze, z marnym zreszta skutkiem musze zlozyc sprawozdanie.

Zebralismy lacznie $2230 ale skarbonka jeszcze wciaz otwarta.

W ubieglym roku mielismy fajna imprezke w Domu Polskim, tance, zabawy, dobre jedzonko. Ja zorganizowalem loterie fantowa, troche tak po partyzancku bo malo bylo czasu ale sama loteria przyniosla ok. trzech setek dochodu a fanty byly bardzo interesujace.

W tym roku bylo slabiej ale jestem ciekaw ile zebrali w Ciupagowie czy innych miejscach gdzie Polonia o wiele liczniejsza "per capita".  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mcpear said:

Piątek, piąteczek, piątunio :)

To co Kansas czy Patrioci na wygnaniu na Florydę?  (to drugie to jednak trochę alegoria do sytuacji politycznej czyż nie?? ;) )

Ja chyba jednak trzymał będę kciuki za Mahonem

KC chyba. Bo obydwa  na raz nie moga przegrac niestety ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mcpear napisał:

Piątek, piąteczek, piątunio

Nareszcie! Wprawdzie jeszcze dwie godziny z malym hakiem ale praktycznie jestem po robocie na ten tydzien. Jeszcze tylko ogarnac to jako tako i spadam do domu. Futbol amerykanski mnie zupelnie nie ekscajtuje wiec caly weekend dla siebie mam. ;)

 

edit: jakos tak sie robi z uplywem czasu ze lata uciekaja coraz szybciej a tygodnie wloka sie niemilosiernie.:(

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocily "moje" koliberki! Jesienia nalalem  karmnik do pelna, wg receptury @pelasia. Niestety te koliberki, ktore przylecialy do nas na zime przylatywaly, probowaly ale wyraznie im nie smakowalo. Od jakichs trzech tygodni wrocily "moje" z poludnia i wyżłopaly juz polowe pojemnosci. 20210123_154024.jpg

Edytowane przez andyopole
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocily "moje" koliberki! Jesienia nalalem  karmnik do pelna, wg receptury [mention=8161]pelasia[/mention]. Niestety te koliberki, ktore przylecialy do nas na zime przylatywaly, probowaly ale wyraznie im nie smakowalo. Od jakichs trzech tygodni wrocily "moje" z poludnia i wyżłopaly juz polowe pojemnosci. 20210123_154024.thumb.jpg.d32e82957477258ff5920aa6077209e2.jpg

Sweet :) tez musze sobie taki postawic, u nas juz widzialam kilka koliberkow, co prawda u znajomych bo ja jak narazie nawet kwiatkow sobie zadnych nie zasadzilam na podworku zeby je jakos przyciagnac, maz mi na gwiazdke sprawil zestaw narzedzi ogrodowych w ramach chyba sugestii jakiejs :D wiec czas cos pomyslec. U mnie tylko sarny biegaja po backyardzie i zjadaja moj warzywniak i ostatnio kojota widzialam nad ranem jak przemyka ale nic dla siebie chyba nie znalazl :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patipitts napisał:


Sweet :) tez musze sobie taki postawic, u nas juz widzialam kilka koliberkow, co prawda u znajomych bo ja jak narazie nawet kwiatkow sobie zadnych nie zasadzilam na podworku zeby je jakos przyciagnac, maz mi na gwiazdke sprawil zestaw narzedzi ogrodowych w ramach chyba sugestii jakiejs :D wiec czas cos pomyslec. U mnie tylko sarny biegaja po backyardzie i zjadaja moj warzywniak i ostatnio kojota widzialam nad ranem jak przemyka ale nic dla siebie chyba nie znalazl :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dla świeżaków w temacie. Karmnik dla kolibrów zazwyczaj się wiesza. :) najlepiej w oknie. 

Edytowane przez andyopole
Ordynarny ort slownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla świerzaków w temacie. Karmnik dla kolibrów zazwyczaj się wiesza.  najlepiej w oknie. 

To chyba bede musiala z tym zaczekac az zrobimy back porch, ale plany sa na ten projekt w tym roku wiec dlugo Mam nadzieje nie bede czekac :) marzy mi sie popijac kawke z koliberkami :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...