Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

25 minutes ago, andyopole said:

To jest myśl! Fireplace i patyki mam. Kiełbasę wyjdę z zamrażarki, z głodu nie zginę. BBQ wciagne do garazu, bede mial na czym gotowac. 

Prąd obiecali na poniedziałek, kuuuua!

W poniedzialek ??? :o:o:oDobrze, że u was w miare cieplo. U nas chyba -11 F zapowiadają dzis w nocy, a obecnie okolo 6F na zewnatrz. Na ogniu sobie mozna ładnie wode ugotowac, w termosik wlozyc i ciepla herbatke caly dzien popijac. A ze ja herbatownik to o priorytetach od razu mysle! :DDasz rade Andy. 

  • Like 1
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

W poniedzialek ??? :o:o:oDobrze, że u was w miare cieplo. U nas chyba -11 F zapowiadają dzis w nocy, a obecnie okolo 6F na zewnatrz. Na ogniu sobie mozna ładnie wode ugotowac, w termosik wlozyc i ciepla herbatke caly dzien popijac. A ze ja herbatownik to o priorytetach od razu mysle! :DDasz rade Andy. 

U mnie 0°C. W domu 57F. Szukam kwatery u przyjaciół ale u nich też nie ma prądu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pelasia napisał:

@mola cuda!!!!!! 

@andyopole zyjesz jeszcze? Nie zamarzles w nocy? 

@mola, cuda.

Żyję, wciągnąłem BBQ do domy. Dziś zdobyłem pełna butle gazu więc jakoś przetrwam. W nocy nie grzeję. Dziś rano miałem w domu 45F. Dwie kołdry i koc, było ciepło. Jutro wolne bo w pracy też nie ma prądu. U nas obiecali na poniedziałek rano ale mocno w to wątpię. Dzis zrobiłem 50 mil w poszukiwaniu propanu i benzyny, połowa dróg zamknięta bo leżą drzewa i słupy. Tylko highwaye są czyste. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...