Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, haneczka019 napisał:

Co tam się u Was andy stało, że aż taka awaria?

Padał zamarzajacy deszcz. Pod obciążeniem łamały  się drzewa spadając na linie energetyczne. Dziś trzeci dzień bez prądu. Nawet nie mogłem pójść do pracy żeby się zagrzać, tam też nie ma elektryki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/15/2021 at 12:38 PM, Roelka v.2 said:

Patrze na ten śnieg w Teksasie i myśle - kara za głosowanie na Trumpa :D

a tak serio to nie wiem jak ktokolwiek może jeszcze nie widzieć ze zmiana klimatu jest faktem i postępuje geometrycznie :/ tego typu anomalii i pogodowych ekstremów będzie coraz więcej :( 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MeganMarkle napisał:

Patrze na ten śnieg w Teksasie i myśle - kara za głosowanie na Trumpa :D

Powiedz to naszym znajomym w Travis County (Austin i okolice), którzy trzy dni siedzieli bez prądu.

Here's a breakdown of the 2020 Travis County results with 100% of precincts reporting:

  • Joe Biden: 72%
  • Donald J. Trump: 27%
Dla TX: 52% Trump (5 890 347 głosów), Biden 46.5% (5 259 126).
Popular vote 5,890,347 5,259,126 
Percentage 52.06% 46.48%

Oraz komentarz naszego przyjaciela z ATX, którego żona właśnie ma masę roboty bo pracuje dla FEMA:

Seeing way too many Twitter liberals say Texans deserve this and that we should have voted differently if we didn’t want to suffer, as if all 30 million people here voted the exact same way.
Extremely frustrating and absolutely heartless.
 
Za co Kalifornię będą karać jak przyjdą pożary  i blackouty latem?
 
   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, mola said:

Powiedz to naszym znajomym w Travis County (Austin i okolice), którzy trzy dni siedzieli bez prądu.

Here's a breakdown of the 2020 Travis County results with 100% of precincts reporting:

  • Joe Biden: 72%
  • Donald J. Trump: 27%
Dla TX: 52% Trump (5 890 347 głosów), Biden 46.5% (5 259 126).
Popular vote 5,890,347 5,259,126 
Percentage 52.06% 46.48%

Oraz komentarz naszego przyjaciela z ATX, którego żona właśnie ma masę roboty bo pracuje dla FEMA:

Seeing way too many Twitter liberals say Texans deserve this and that we should have voted differently if we didn’t want to suffer, as if all 30 million people here voted the exact same way.
Extremely frustrating and absolutely heartless.
 
Za co Kalifornię będą karać jak przyjdą pożary  i blackouty latem?
 
   

Oj oj, trochę dystansu ;) a z Kaliforni tak samo się czerwone stany nabijaną i tak, słyszałam nie raz że to nasza własna wina ze są pożary itp... ba, nawet Trump był na tyle bezczelny ze powiedział ze to nasza własna wina! Także no. A Austin to akurat prawie ze Kalifornia (kampus Appla itp) wiec nie liczy sie do klasycznego Teksasu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MeganMarkle napisał:

Oj oj, trochę dystansu ;)

Trochę empatii.

19 minut temu, MeganMarkle napisał:

 a z Kaliforni tak samo się czerwone stany nabijaną i tak, słyszałam nie raz że to nasza własna wina ze są pożary itp... ba, nawet Trump był na tyle bezczelny ze powiedział ze to nasza własna wina! Także no.

Bądźmy lepsi niż Trump.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...