Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, andyopole said:

A jak ma być? :D Kosiłem trawnik w grudniu i właściwie dziś też powinienem ale kosiarka "przywalona" i nie chciało mnie się jej wydobywać. :angry:

U mnie tez juz trawka dzisiaj zaczela sie zielenic :) nie tak jak u ciebie Andy ale juz zaczyna rosnac i chyba meza jutro na kosiarke wysle zeby sobie pojezdzil :) popadalo w tamtym tygodniu solidnie u nas i dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patipitts napisał:

U mnie tez juz trawka dzisiaj zaczela sie zielenic :) nie tak jak u ciebie Andy ale juz zaczyna rosnac i chyba meza jutro na kosiarke wysle zeby sobie pojezdzil :) popadalo w tamtym tygodniu solidnie u nas i dlatego.

Ja za tydzień swoją odpalę, o ile nie będzie padać. Muszę podsypac trawę w zacienionych przez bambusy miejscach, widzę że mech się rozzuchwalił. Dziś też zdjąłem zimowe ubranko z bananowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andyopole napisał:

Ja za tydzień swoją odpalę, o ile nie będzie padać. Muszę podsypac trawę w zacienionych przez bambusy miejscach, widzę że mech się rozzuchwalił. Dziś też zdjąłem zimowe ubranko z bananowców.

Pozdrawiamy z dzisiejszego spaceru. Dobra wiadomość dla nas, że od jutra w dzień troszkę na plusie.

56ACAE3C-6BF6-4C48-910D-7E5721C96A5D.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, kzielu said:

Oczywiście że nie. To P&W. "Dependable engines" ;)

Chłopaki w Hartford mają niezły weekend - z innego P&W (na 744) posypały się części na miasto (Maastricht). Wiedząc jak to wygląda, nie zazdroszczę. Chciałbym zauważyć również że nikomu się nic nie stało więc nie powodu do specjalnej paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, PiciuK said:

Administrators should examine programs and policies and how white supremacy
impacts student outcomes (e.g., tracking, course selection, intervention rosters).

Nie widze w tym nic dziwnego. Przez wiele lat mniejszosci, zwlaszcza Afro Amerykanie, mieli mniej dostepu niz biali do bardziej zaawansowanych przedmiotow w szkolach, byli szybciej przeniesieni na programy non-college-track, i ciezej karani -- wlacznie z wyrzuceniem ze szkoly -- za wybryki ktore u bialych byly uwazane za 'kids stuff.'  Ten program jest po prostu jednym z wielu ktory chce zmienic te realia. 

Notabene, w latach 90te byly podobne programy - ich cele bylo ocenienie programow szkolnych pod swiatlem sexism. Bo okazalo sie, ze dzewczyny w szkolach czesto slyszaly teksty typu -- masz swietne stopnie w naukach scislych, pomysl o szkole pielegniarskiej --kiedy chlopaki byli kierowani na inzynierie, fizyke, medycyne i matematyke... wiecie, "meskie" zawody. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/19/2021 at 7:56 AM, MeganMarkle said:

 wyrobiłam ogólna opinie (oczywiście są wyjątki) ze typowi Amerykanie z dziada pradziada, czy czarni czy biali - są statystycznie głupsi niż inne nacje. 

Dzisiaj uslyszalam dzwiek wiatru na Marsie... na live audio... nagrane przez Mars rover -- zaprojektowany przez Amerykanow, zbudowany w USA przez Amerykanow, wyslany z USA przez Amerykanska agencje --  ktory wyladowal na Marsie w tym samym dniu kiedy Megan napisala to co wyzej. 

Alez ci Amerykanie glupi. 

 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...