Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

8 hours ago, Zuza007 said:

No ja niestety business widuję tylko podczas przemieszczania się do mojej ekonomicznej części samolotu... 

Maz bardzo czesto latal miedzynarodowo, wiec zawsze bylismy wysoko na liscie upgrades... takze przyjaciel pracowal dla Lufthansy, i tez nas zawsze zapisywal na upgrade. Ale maz juz mniej podrozuje, kolega jest na emeryturze wiec chyba te upgrades dla nas tez przeminely z wiatrem... 

• Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem     

Maz czuje sie lepiej! Po tygodniu w lozku. Od kilku dni nie ma temperatury, ale krecilo mu sie w glowie i byl obolaly. Z dnia na dzien czul sie lepiej mimo ze stracil smak i zapach (nawet kawy nie wyw

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkic

Posted Images

Uwaga- chwalipost :D lepiej pozno niz wcale- dzisiaj zrobilam twarog z przepisu@mola ! Wyszedl bardzo dobry, polecam ja- kulinarny antytalent! Jutro robie ruskie- na dzisiaj starczy emocji (szkoda ze nie widzieliscie mojej skupionej miny jak stalam pol godziny na garnkiem z termometrem zeby nie zagotowac maslanki) :D ale udalo sie! Trzymajcie kciuki za jutro!
651debe67cb987c8c7ac2e6c317e4126.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 4
Godzinę temu, Patipitts napisał:

Uwaga- chwalipost :D lepiej pozno niz wcale- dzisiaj zrobilam twarog z przepisu@mola ! Wyszedl bardzo dobry, polecam ja- kulinarny antytalent! Jutro robie ruskie- na dzisiaj starczy emocji (szkoda ze nie widzieliscie mojej skupionej miny jak stalam pol godziny na garnkiem z termometrem zeby nie zagotowac maslanki) :D ale udalo sie! Trzymajcie kciuki za jutro!

Twaróg wygląda pięknie i cieszę się, że smakuje :) Na pocieszenie powiem, że im więcej razy zrobisz, tym mniej będziesz stać przy garze z termometrem :D 

Edited by mola

Twaróg wygląda pięknie i cieszę się, że smakuje  Na pocieszenie powiem, że im więcej razy zrobisz, tym mniej będziesz stać przy garze z termometrem  

Dzieki staralam sie :) nastepnym razem moze sprobuje wiecej, ta seria byla probna ;)

7 hours ago, andyopole said:

Wczoraj fotki twarogu nie zrobilem. Ale dziś na lunch ze śmietanką i cebulką. 

1614802130755212576850961199447.jpg

Wyglada super Andy :) Ja z mojego dzisiaj zgodnie z wczorajszym wpisem zrobilam pierogi. Farsz wyszedl super ale wszystko zamrozilam bo na obiad tesciowa sie dzisiaj wykazala a ze ja gotuje po mrozeniu to jeszcze nie probowalam ;) nie moge sie juz doczekac i chyba jutro sobie upichce:)

2 hours ago, Xarthisius said:

Brytyjczycy w kolejkach do non-Schengen, turyści w kolejkach do non-British/resident, szybciej na granicach, tyle się dla mnie zmieni. Z Unią jak handel był tak jest, a i z USA czy innymi też znowu bo Unia nie przeszkadza. Z takim Brexitem to ja mogę żyć :) 

No i Amerykanie się będą mogli ponownie napić porządnej whisky w przystępnej cenie ;)