Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, Zuza007 said:

No ja niestety business widuję tylko podczas przemieszczania się do mojej ekonomicznej części samolotu... 

Maz bardzo czesto latal miedzynarodowo, wiec zawsze bylismy wysoko na liscie upgrades... takze przyjaciel pracowal dla Lufthansy, i tez nas zawsze zapisywal na upgrade. Ale maz juz mniej podrozuje, kolega jest na emeryturze wiec chyba te upgrades dla nas tez przeminely z wiatrem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga- chwalipost :D lepiej pozno niz wcale- dzisiaj zrobilam twarog z przepisu@mola ! Wyszedl bardzo dobry, polecam ja- kulinarny antytalent! Jutro robie ruskie- na dzisiaj starczy emocji (szkoda ze nie widzieliscie mojej skupionej miny jak stalam pol godziny na garnkiem z termometrem zeby nie zagotowac maslanki) :D ale udalo sie! Trzymajcie kciuki za jutro!
651debe67cb987c8c7ac2e6c317e4126.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patipitts napisał:

Uwaga- chwalipost :D lepiej pozno niz wcale- dzisiaj zrobilam twarog z przepisu@mola ! Wyszedl bardzo dobry, polecam ja- kulinarny antytalent! Jutro robie ruskie- na dzisiaj starczy emocji (szkoda ze nie widzieliscie mojej skupionej miny jak stalam pol godziny na garnkiem z termometrem zeby nie zagotowac maslanki) :D ale udalo sie! Trzymajcie kciuki za jutro!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Twaróg wygląda pięknie i cieszę się, że smakuje :) Na pocieszenie powiem, że im więcej razy zrobisz, tym mniej będziesz stać przy garze z termometrem :D 

Edytowane przez mola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, andyopole said:

Wczoraj fotki twarogu nie zrobilem. Ale dziś na lunch ze śmietanką i cebulką. 

1614802130755212576850961199447.jpg

Wyglada super Andy :) Ja z mojego dzisiaj zgodnie z wczorajszym wpisem zrobilam pierogi. Farsz wyszedl super ale wszystko zamrozilam bo na obiad tesciowa sie dzisiaj wykazala a ze ja gotuje po mrozeniu to jeszcze nie probowalam ;) nie moge sie juz doczekac i chyba jutro sobie upichce:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Xarthisius said:

Brytyjczycy w kolejkach do non-Schengen, turyści w kolejkach do non-British/resident, szybciej na granicach, tyle się dla mnie zmieni. Z Unią jak handel był tak jest, a i z USA czy innymi też znowu bo Unia nie przeszkadza. Z takim Brexitem to ja mogę żyć :) 

No i Amerykanie się będą mogli ponownie napić porządnej whisky w przystępnej cenie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...