Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, Sebol83 said:

 

Ciekawe czy sie przyjmie w USA i jak wyglada cenowo :) Oby tylko nie było zamieszek o karpia przed swietami :D 

 

 

Ja osobiscie uwielbiam Lidla w US. Sklepy sa zawsze dobrze zaopatrzone, produkty sa swieze, zawsze jest dobry chrupiacy chlebek. Ceny sa naprawde mega dobre. Jedyne co w US moze troche nie przechodzi (zarowno w Lidlu jak i Aldim) to straszne niezadowolenie ludzi, ze musza wsadzic monete do wozka na zakupy i potem ten wozek odprowadzic. Albo ze nie maja plastikowych toreb, tylko papierowe. Ja do Lidla chodze czesto, w sumie amerykanskie HQ jest rzut beretem ode mnie i maja tez maly express Lidl wlasnie w ich budynku. Kilku moich znajomych pracuje/pracowalo w HQ, niektorzy od samego poczatku otwarcia Lidla w US. Nieraz mialam specjalne doreczenie doslownie kartonow ciastek, ktore Lidl rozdawal swoim pracownikom, albo nieraz jak chcialam ciastka ktorych juz w sklepach nie bylo to zawsze ktos mi je znalazl. I jeszcze ich croissanty. Zjadlabym.

W ogole, troche offtopic, ale owczesny CFO Lidla w US byl poprzednio CFO Lidla w Polsce. Moze kiedys zajrzy tutaj na forum i opowie cos wiecej o Lidlu i tych crocsach i czy sie oplaca :P 

Edytowane przez ilon
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tych https://www.amazon.com/Reusable-Foldable-Shopping-Washable-Lightweight/dp/B07G537CK4/ref=sr_1_29?crid=151U1MXOWKW7A&dchild=1&keywords=nylon+shopping+bags&qid=1616178792&sprefix=nylon+shopping%2Caps%2C176&sr=8-29

Można prać w pralce więc zawsze są czyste. W niektórych sklepach w okolicy już zezwalają na użycie własnych toreb, ale trzeba je pakować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Jackie said:

Ja używam tych https://www.amazon.com/Reusable-Foldable-Shopping-Washable-Lightweight/dp/B07G537CK4/ref=sr_1_29?crid=151U1MXOWKW7A&dchild=1&keywords=nylon+shopping+bags&qid=1616178792&sprefix=nylon+shopping%2Caps%2C176&sr=8-29

Można prać w pralce więc zawsze są czyste. W niektórych sklepach w okolicy już zezwalają na użycie własnych toreb, ale trzeba je pakować samemu.

Ja mam swoje torby a nawet swoj wozek! Ale sama sobie pakuje, bo jak bylam mala to gralam duzo w tetrisa, wiec umiem wozek tak ladnie zapakowac jak nikt inny XD 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kzielu napisał:

Concord, NC (okolice Charlotte, dokładnie Charlotte Motor Speedway).

 

Nie wiem czy mają tanie Crocsy ale to pierwszy Lidl który widziałem w US.

PXL_20210318_234943596.jpg

 

Kzielu, w USA jest już kilka sklepów Lidla. Póki co podbija wschodnie wybrzeże (bardzo mi przykro Andy!) i bardzo dobrze się tam przyjął (podobnie jak wcześniej Aldi), szczególnie wśród młodych, zabieganych Amerykanów, którzy nie lubią spędzać czasu w kolejkach na pogaduszkach z kasjerami. Podobno również powoli w USA pojawia się Primark (Boston?, nie jestem pewna, dziewczyny na FB wspominały kiedyś)

Faktycznie, Amerykanie mają problem z wózkami na monety (tak jak wspomniała Ilon), ale tą drobną niedogodność rekompensują im ceny produktów ;) 

Także tylko czekać, aż zawędruje do Chicago! Póki co pozostaje mi podziwiać wielkie logo autentycznego niemieckiego Lidla z balkonu mojego mieszkania (mam do sklepu jakąś 1min piechotą ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wzbudzilem ekscytacje w lokalnym sklepie pakujac zakupy do plastikowej, skladanej skrzynki. Zapakowalem wszystko elegancko, a troche tego bylo, takze zajmowalo ze trzy razy mniejsza objetosc niz luzem rzucone w wozku. Pakowacz na koncu linii zuzylby na to pewnie ze 2 tuziny plastikowych torebek. Bylo tylko slychac "wow!" "so cool!" i gdzie kupilem taka cudowna skrzynke... Nota bene skrzyneczka kupiona jeszcze w TX w sieciowce, ktora sie nazywala chyba Container Store, a jest made in Poland :) 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...