Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, andyopole said:

Żaden nadzór państwowy ich nie obliguje do budowy "porządnych" instalacji wiec jada po najnizszej linii oporu. Tak jest nie tylko w Oregon, te pajeczyny sa wszędzie. 

Deregulacja - w sumie to jest mistrzostwo swiata ze oni (republikanie) opowiadaja ludziom ze to dla nich dobre i Ci w to wierza :) Zadna deregulacja nigdy nie byla dobra dla nikogo poza korporacjami zarabiajacymi kase a tutaj byl idealny przyklad dlaczego tak jest z ktorym dyskutowac sie nie da.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, andyopole said:

Żaden nadzór państwowy ich nie obliguje do budowy "porządnych" instalacji wiec jada po najnizszej linii oporu. Tak jest nie tylko w Oregon, te pajeczyny sa wszędzie

Nadzor panstwowy, fakt nie. Ale wiele miast przenioslo wszystko pod ziemia, i jeszcze wiecej wymaga ze wszystkie nowe osiedla/developments itp., buduja tylko pod ziemia. Gdzie ja mieszkam, tylko stare dzielnice maja te 'pajeczyny.' Ale jeszcze 50 lat temu miasto kazalo przeniesc electrial poles z uclic do back alleys, wiec przynajmniej na zewnatrz ich az tak bardzo nie widac. Pomalu te z back alleys tez znikna, przynajmniej tu. Nie wiem jak bedzie z reszta USA.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/22/2021 at 12:19 AM, kzielu said:

Chłopaki w Hartford mają niezły weekend - z innego P&W (na 744) posypały się części na miasto (Maastricht). Wiedząc jak to wygląda, nie zazdroszczę. Chciałbym zauważyć również że nikomu się nic nie stało więc nie powodu do specjalnej paniki.

A ja tam sobie trochę popanikuję (za miesiąc będe lecieć 777 nad oceanem :P)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/22/2021 at 9:39 PM, andyopole said:

To te wyjątki mieszają na Marsie. Na ziemi infrastruktura energetyczna jak w Tajlandii.

Jedno zdjęcie to widok z mojego backyardu. Drugie z okna hotelowego w Bangkoku. Znajdz różnice. 

20210220_131632.jpg

IMG-20210220-WA0003.jpg

Też mnie zawsze zadziwia ta pajęczarska robota... I wielkie zdziwienie, że jak wieje, to połowa stanu jest bez prądu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kzielu said:

Której linii ? Opcji silnika na 777 były trzy, 777-300ER tylko jedna (nie P&W)

Turkish Airlines - ja sie nie znam :D. A im jestem starsza, tym mniej lubie latać. Tzn bardzo lubię podrózować, ale lot (szczególnie taki 11 godzinny) nie należy dla mnie do największych przyjemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Zuza007 said:

 ale lot (szczególnie taki 11 godzinny) nie należy dla mnie do największych przyjemności...

Jezli lece business to lot 11 godzin+ moze byc nawet przyjemny... Economy plus tez nie problem bo jestem niska i ten dodatkowy leg room znaczy ze moge sie wygodnie 'rozlozyc.' Ale taki lot w zwyczajnym siedzeniu economy zgadzam sie, nie nalezy do przyjemnosci...no, chyba ze jestem strasznie zmeczona i przespie cala droge. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Zuza007 said:

Turkish Airlines - ja sie nie znam :D. A im jestem starsza, tym mniej lubie latać. Tzn bardzo lubię podrózować, ale lot (szczególnie taki 11 godzinny) nie należy dla mnie do największych przyjemności...

Wiec samolot to -300ER (o ile dobrze pamietam flote THY) i zdecydowanie nie P&W.  Nie ma powodow do paniki (zbyt wielkiej ;-) ) 

  • Like 1
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, kzielu said:

Wiec samolot to -300ER (o ile dobrze pamietam flote THY) i zdecydowanie nie P&W.  Nie ma powodow do paniki (zbyt wielkiej ;-) ) 

Dzieki :D. Teraz się będę mogła denerwować "tylko" tym, czy mi nie odwołają lotów, czy testy przed podróżami mi nie wyjdą pozytywnie,  czy mnie wpuszczą i takie tam... (lecę za niespełna 3 tygodnie do NYC przez Istambuł - 15 dni stop over)

Edytowane przez Zuza007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, katlia said:

Jezli lece business to lot 11 godzin+ moze byc nawet przyjemny... Economy plus tez nie problem bo jestem niska i ten dodatkowy leg room znaczy ze moge sie wygodnie 'rozlozyc.' Ale taki lot w zwyczajnym siedzeniu economy zgadzam sie, nie nalezy do przyjemnosci...no, chyba ze jestem strasznie zmeczona i przespie cala droge. 

No ja niestety business widuję tylko podczas przemieszczania się do mojej ekonomicznej części samolotu... Jedyna nadzieja w tym, że mniej ludzi lata teraz i będa wolne miejsca obok mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...