Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

Raz kupilam moim drozsze i zdrowsze jedzenie to nie chcialy... Friskies to chyba taki junk food dla kotow dlatego tak lubia  :p

Probowalem wziac go glodem. Kupilem, wydalem dulary to qrna jedz siersciuchu.  :-)  Siersciuch ma swoj honor, postanowil zdechnac z glodu i nie jadl.

 

edit: Inna rzecz ze rzeczywiscie ten Friskies jest chyba najtanszy ale tam polowa to galaretka. Moj kocik wciaga dziennie dwie takie puszki i jeszcze przegryza chipsami z dispensera.

Edytowane przez andyopole
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę nowym członkiem rodziny - ten obywatel - Blue - wszedl do nas uzywajac podstepu : zakochala sie w nim 6 latka. i nie ma przebacz.....

Jako ze jest urodzony i wychowany na dworzu , ani mysli wejsc do domu, co i nam sie podoba :)

Oczywiscie, nie jest sam na podworku, ma juz tam kolezanke ktora z nami mieszka juz od roku :) wiec nie ma nudy. Ma swoja ciepla bude, je za dwoch i awanturuje sie co chwila :)

IMG_1949.thumb.JPG.334eb56552b517c73e887c98073e61c7.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Sebol83 said:

To ja też się pochwalę nowym członkiem rodziny - ten obywatel - Blue - wszedl do nas uzywajac podstepu : zakochala sie w nim 6 latka. i nie ma przebacz.....

Jako ze jest urodzony i wychowany na dworzu , ani mysli wejsc do domu, co i nam sie podoba :)

Oczywiscie, nie jest sam na podworku, ma juz tam kolezanke ktora z nami mieszka juz od roku :) wiec nie ma nudy. Ma swoja ciepla bude, je za dwoch i awanturuje sie co chwila :)

IMG_1949.thumb.JPG.334eb56552b517c73e887c98073e61c7.JPG

Co to za puchata rasa?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 14:13, Roelka v.2 napisał:

Raz kupilam moim drozsze i zdrowsze jedzenie to nie chcialy... Friskies to chyba taki junk food dla kotow dlatego tak lubia  :p

Junk food to niedopowiedzenie.

Produkty takie jak ten (bo nie nazwę tego karmą) to bardziej trucizna z dość mocno opóźnionym zapłonem. Większość składu stanowią zboża (a koty są bezwzględnymi mięsożercami) które powodują u kotów liczne problemy zdrowotne zaczynając od otyłości czy niewydolności nerek a na alergii na zboża kończąc. Następna pozycja w składzie to produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego czyli zmielone pióra, pazury czy plastikowe identyfikatory również z chorych zwierząt. Są to odpadki które powinny zostać zutylizowane ale skoro można na nich zarobić to producenci "karm" nie przepuszczają takiej okazji. Wszystko to doprawione barwnikami, aromatami, wzmacniaczami smaku i substancjami uzależniającymi bez których żaden kot by na owe produkty nawet nie spojrzał.

Niestety ale kupując takie wyroby karmo podobne dajemy zarobić cwaniakom którzy napychają kieszenie kosztem zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół.

Bon Apetit!

odpady.jpg.d2b3b7ad611b43db8c90b1393c189d2c.jpg

Edytowane przez SuperTraveller
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roelka v.2 oficjalnie jest to owczarek niemiecki, nie oficjalnie - nie mam papierow, bo mnie nie interesowaly, ale w 99% jest to owczarek. Inaczej mowiac - Wilk :)

Ale najwazniejsze co mnie interesuje to to jaki duzy urosnie i ze za darmo jesc nie bedzie dostawal :)

Ma byc duzy, groznie wygladac za ogrodzeniem, robic halas i przeganiac dzikie koty z dzialki :) A no i ma byc kochany i puszysty dla corci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dalszym ciagu nie rozumiem ani nie popieram wlascicieli psow, ktorzy je trzymaja na zewnatrz. Nie wiem, kojarzy mi sie to jakos z polskim gospodarstwem gdzie te biedne psy sa na lancuchach ktore wrzynaja im sie w szyje, dostaja jesc jakies resztki i ogolnie nikt o nie nie dba i sie nimi nie interesuje, a ich glownym zadaniem jak odstraszac kogokolwiek albo cokolwiek. Sebol - na zdjeciu pies wyglada na szczeniaka i piszesz tez, ze zobaczysz jaki duzy urosnie a z drugiej strony tez piszesz ze byl wychowany na placu. Przez ile na tym placu byl? Kilka tygodni, miesiecy? Moze zwyczajnie sie boi wejsc do srodka? 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, ilon said:

 Sebol - na zdjeciu pies wyglada na szczeniaka i piszesz tez, ze zobaczysz jaki duzy urosnie a z drugiej strony tez piszesz ze byl wychowany na placu. Przez ile na tym placu byl? 

 

Taka wymowka zeby go dalej na tym placu trzymac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...