Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mola napisał:

A w ogóle! Dzisiaj Andrzejki! Także najlepszego @andyopole :)

Dziękuję! 

A ten futrzak, który w tej chwili grzeje mi stopy to taki prezent na dziś. Dostawcy przywieźli mi go, a w pakiecie razem że zwierzakiem była kuweta że zwirkiem i zapas papu na kilka dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ogłaszam oficjalnie konkurs na imię dla mojego kocurka. 

Zwycięzca otrzyma na święta bochenek swojskiego chleba a jesli będę coś wędził przed świętami to także coś do chleba. Dostawa na mój koszt, no chyba że ktoś zdecyduje się na odbiór własny, tym większa przyjemność dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze musi byc wymawialne dla tamtobylcow, proponuje:

Chief :)

Przeciez po jego minie widac, ze przyszedl, z gory powiedzial ze nie bedzie sie dokladal do domu, zdecydowanie nie bedzie sprzatal po sobie, pral , gotowal..... wynosil smieci.

Jedyne na co mozesz liczyc to mysz raz do roku...

 

Ewidentnie : Chief

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andyopole napisał:

W takim razie ogłaszam oficjalnie konkurs na imię dla mojego kocurka. 

Zwycięzca otrzyma na święta bochenek swojskiego chleba a jesli będę coś wędził przed świętami to także coś do chleba. Dostawa na mój koszt, no chyba że ktoś zdecyduje się na odbiór własny, tym większa przyjemność dla mnie. 

edit: dodam tylko maly aneks do regulaminu. Wysylka tylko na terenie USA. Wysylka gdziekolwiek indziej odpada ze wzgledu na czas. Wyslalem 2 listopada paczke do Bialej Podlaskiej, jak 18 listopada doszla do WAWy tak utknela i lezy. Tego nawet moj chleb nie przezyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...