Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Xarthisius said:

No to lampki juz powieszone. Jakos szybko w tym roku poszlo. Moze nabieram wprawy. Tak mysle jednak, ze malo ich... Trzeba zdecydowanie dokupic! Poczekam, az sie tlumy czarnopiatkowe przetocza i jade powiekszac arsenal. Sasiad tez wlasnie wylazl i wiesza. Chyba wywarlem presje :P

My wieszamy w niedziele. :D

Pojechalismy dzisiaj rano do jednego z wiekszych sklepow coby zweszyc promocje na elektronike. Jakos zakladalam, ze w sklepie nie bedzie tlumow... Mylilam sie. Bylismy 2 godziny po otwarciu i cala dobra elektornika juz byla wyprzedana. Ale chociaz dokupilam troche dekoracji i nowa posciel. :D

Edytowane przez Roelka v.2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsi (stażem) forumowiczów może pamiętają że rok temu kupiłem kitchen range, korzystając z obniżki "turkowej". Niestety, delivery miało być w grudniu a ja wylądowałem na prawie trzy tygodnie w szpitalu i wtedy dostawę scancellowalem. Powtorzylem te operacje w tym roku, dobra cenę zrobili już chyba ze dwa tygodnie temu więc powtórzyłem  transakcję. Dostawa na św. Mikołaja.  Cena była o $100 wyższa niż rok temu co daje ok.4%.

Dziś nie ruszam się z domu. Z powodu zwiększonego :( stężenia związków etylu w organizmie plan wyjazdu na grzyby zostal skasowany. Poniewaz jednak pada deszcz nie musze miec wyrzutow sumienia. :P

Wyjąłem świąteczne lampki w celu przeglądu technicznego. Może jutro zawieszę ale uruchomię dopiero po 6 grudnia. Obiecałem też sąsiadce pomoc w założeniu lampek. Obiecałem to zrobić już rok temu ale z powodów jak wyżej lampki nie świeciły ani u mnie ani u niej. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Roelka v.2 said:

Pojechalismy dzisiaj rano do jednego z wiekszych sklepow coby zweszyc promocje na elektronike. 

Ja nie wiem czy kiedykolwiek powroce do kupowania w "wiekszym sklepie." Od dwoch lat powyzej 90% zakupow swiatecznych (czy w ogole) robie online. 

Edytowane przez katlia
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, katlia napisał:

Ja nie wiem czy kiedykolwiek powroce do kupowania w "wiekszym sklepie." Od dwoch lat powyzej 90% zakupow swiatecznych (czy w ogole) robie online. 

Witam w klubie! Ja mam w genach awersję do "regałów". Osobiście kupuje tylko żywność i ubranie. Ewentualnie idę do sklepu coś  "pomacać" i jeśli jest lepsza cena online to kupuje już z poziomu kanapy.  

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ilon napisał:

A ja chcialam powiedziec, ze mialam dzisiaj rozmowe w USCIS i moja aplikacja o obywatelstwo zostala zaakceptowana! 

Pieknie! Teraz prosze do @ilon nie podskakiwac!  :)

Ile czasu trwala procedura?

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Pieknie! Teraz prosze do @ilon nie podskakiwac!  :)

Ile czasu trwala procedura?

Andy, jeszcze mozna podskakiwac bo jeszcze musze chwilka poczekac az mi umowia przysiege. 

Aplikacje wyslalam 18-go marca, odciski mialam 29-go czerwca. Lato cisza, rozmowa 30 listopada. W miedzyczasie zmienilam prace, przeprowadzilam sie i bylam w Polsce na 3 tygodnie, wiec musialam dodac troche rzeczy do mojej originalej aplikacji. O, poza tym pamietacie jak sie zalilam, ze wpisalam zla date urodzenia w aplikacji? Tez poprawili. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...