Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

On 11/17/2021 at 5:57 PM, Iskierka said:

- Pecan Pie (najważniejsza pozycja wg. mojego męża, reszty mogłoby nie być:D)

- Mashed Potatoes + Gravy

- Pieczony Indyk. U nas jako substytut będzie kurczak --> z indyka mogę kupić nóżkę, bagatela 2,5kg najmniejsze jakie widziałam, na naszą dwójkę trochę dużo by było, szczególnie że mąż to team kurczak, indyk mógłby nie istnieć :D

- Żurawinka (u nas akurat smażona z cebulką, do mięsa jak znalazł)

 

My przyrządzamy sweet potato casserole z marshmallows. Jest to typowe danie które większość nieamerykanów nie cierpi ;) i wymaga przyzwyczajenia się do dziwnego, słodkiego smaku. Ale ja uwielbiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Jackie said:

 

My przyrządzamy sweet potato casserole z marshmallows. Jest to typowe danie które większość nieamerykanów nie cierpi ;) i wymaga przyzwyczajenia się do dziwnego, słodkiego smaku. Ale ja uwielbiam :)

Moj maz tez uwielbia. Ja jestem w stanie zjesc 1 - 2 lyzki... potem zaczyna sie to robic wszystko za slodkie i mdłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sebol83 napisał:

Tylko po te dwa grzybki tam jechales Andy? No no, podziwiam poswiecenie :D

A kałuża, calkiem calkiem :)

 

 

Rok jest wybitnie "niegrzybowy", lato bylo suche i gorace. Czerwiec, lipiec, sierpien i wiekszosc wrzesnia bez deszczu. Temperatury do 45 Celsjusza.

W sumie bylo chyba 8 prawdziwkow i kozlakow, kilka rydzow i kilkanascie duzych gasek zwanych takze zielonkami. Liczy sie odpoczynek i swieze powietrze. Zrobilismy ponad piec kilometrow. Niestety wszystko zostalo zniweczone poniewaz w drodze powrotnej wstapilismy cos zjesc i na stole stanely bardzo kaloryczne i niezdrowe hamburgery z frytkami. :huh: Nie, nie, Nie Mc Donalds. Dobre Hamburgery w zajezdzie na 18 mili Hwy 26 zwanej tez "Sunset Hwy".  :)

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, katlia napisał:

dobre hamburgery sa zawsze warte zjechania z autostrady... :) 

Aczkolwiek nie przepadam za wolowina to jednak w postaci DOBRYCH hamburgerow czy  NY stekow nigdy nie odmowie. :D

Po takim jedzeniu w drodze powrotnej (ok. 100 mil) takie mnie wzielo spanie ze po przyjezdzie zajalem natychmiast horyzontalna pozycje w sypialni i oddalem sie we wladanie Morfeuszowi. Obudzilem sie a zegarek na nocnej szafce pokazuje 5.29. Ciemno za oknem, zwatpilem czy mam wstawac na kolacje czy tez jest juz rano i trzeba wstawac ale na sniadanie.:huh: Na szczescie byl jeszcze niedzielny wieczor. :)

Teraz krotki tydzien i znow cztery dni wolnego. Mamy wstepny plan (zalezy od pogody) pojechac na grzyby w inne miejsce. W sam polnocno zachodni kat Oregonu. Cala Ameryka bedzie albo spala pijana i obzarta po Thanksgiving albo bedzie szturmowac sklepy a my wtedy, cichaczem na grzyby. tam gdzie planujemy jechac sa zawsze prawdziwki. Jest nadzieja wygrac z konkurencja ktorej silna grupe stanowia rosyjskojezyczni. Ci zawsze sa wczesniej, ida tyraliera i widac po nich tylko obciete korzonki, jak wczoraj. :(

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...