Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A w sobotę zainstalowałem w living room taką lampę. Męczył mnie to typowo amerykańskie, kinkietowo boczne oświetlenie. Prawdziwy Polak w stołowym pokoju musi mieć lampę na suficie aby w niedzielę dokładnie wybrać z rosołu listki pietruszki!  :D

Udało mi się "znaleźć" na attyku  prąd, więc obeszło się bez kabla na wierzchu do gniazdka bo i taka opcja była brana pod uwagę. 

1637628527000166933470.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się wyłamujemy w tym roku i zamiast indyka na gościnnych występach będzie kaczka :) Za indykiem nie przepadamy, gości nie będzie więc z racji święta będzie specjalnie, ale jednak co to lubimy bardziej. Jako bonus w tym roku dziecko nam przywlekło jakąś zarazę. Silver lining - nie covid, sprawdzaliśmy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cranberry kupione. Ja też wolę kaczkę. Indyk to wielkie bydlę, normalna rodzina nie zje tego przez długi weekend. My robiliśmy ale potem zostawała góra mięsa. Oczywiście, można z tego zrobić krokiety na przykład ale to JA musiałem robić. A żem z natury leniwy chłop to jeden indyk rocznie ma u mnie prawo łaski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, mola said:

My się wyłamujemy w tym roku i zamiast indyka na gościnnych występach będzie kaczka :) Za indykiem nie przepadamy

Lubie Thanksgiving bo kazda rodzina ma wlasne ulubione potrawy i przepisy - kiedy zapraszamy gosci, zawsze mowimy im zeby przyniesli cos co jest tradycyjne w ich rodzinie, czego my nie robimy. Raz znajomy przyniosl bardzo egzotyczny dla mnie pie - jablkowy, ale pieczony z serem na ciescie. Zupelnie inny - i super.  
 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...