Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Roelka v.2 said:

Co tam u was wszystkich slychac? :)

Zamieniliscie juz dekoracje z Halloween na Boze Narodzenie? Ja juz u paru sasiadow zauwazylam swiateczne dekoracje. 

Nie. Sobota po thxgiving jest w planie na założenie dekoracji (chociaż może polecę do Europy zawodowo w tamtą sobotę - pierwszy raz od 20 miesięcy o ile wszystkie 173 podpisy zdążę w korpo zdobyć potrzebne na wylot).

U nas w Lowes zaczęli sprzedawać choinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Lowes choinki i dekoracje już były jeszcze przed Halloween. To samo w Targecie. Trochę za wcześnie jak na mój gust - ale teraz żałuje ze czegos nie wybrałam wtedy, by już było z głowy :p 

na Halloween w tym roku się postarałam i ozdobiłam dom upiorami i kościotrupami z każdej strony. Poszłam tez pierwszy raz z dzieckiem na Trick or Treat i było całkiem fajnie, bo sąsiedzi na dzielni się postarali i niektóre dekoracje były tak spektakularne, że szczękę z podłogi zbierałam. Jedynie wredna gimbaza mi działała na nerwy - jak można mieć 12 czy 14 lat i nadal się bawić w chodzenie po cukierki? Lame... ani się nie przebiorą ani nie są mili tylko z worem i daj. I jeszcze na koniec w nocy któryś z tym bachorow sprzed naszego domu moja gadającą dynie ukradł :/ not cool.

Po Thanksgiving planuje jakieś BN dekoracje wywiesić ale chyba ograniczę się do światełek i projektora sniezynkowego oświetlenia :) 

Edytowane przez MeganMarkle
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MeganMarkle said:

U mnie w Lowes choinki i dekoracje już były jeszcze przed Halloween. To samo w Targecie. Trochę za wcześnie jak na mój gust - ale teraz żałuje ze czegos nie wybrałam wtedy, by już było z głowy :p

Pewnie napisałem niezbyt precyzyjnie. W środku Lowesa sztuczne choinki i dekoracje to chyba już od 3 tygodni sprzedają. Dzisiaj rozstawili targ z żywymi choinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...