Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lece jutro i mam nadzieje ze nie bedzie za bardzo napakowany samolot.. Zrobilam juz odprawe i miejsce obok ktorego na poczatku zabookowalam bylo juz zajete wiec zmienilam na dwa rzedy dalej, bo pokazywalo ze poki co oby dwa byly wolne. Mam nadzieje ze tak zostanie. Znajac moje szczescie pewnie zamienilam siekierke na kijek :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/6/2021 at 1:05 PM, ilon said:

@andyopole hehhe nikt nie chce jechac do oregonu, sorry :p

Ja się wybieram do Oregonu :) tylko jeszcze nie wiem kiedy... na pewno nie gdy jest zimno :p 

dzis mieliśmy lecieć do Idaho na długi weekend ale synek się rozchorował i dupa - samolot odleciał bez nas :( no i nie zobaczymy jak się żyje w Boise ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, MeganMarkle said:

Ja się wybieram do Oregonu :) tylko jeszcze nie wiem kiedy... na pewno nie gdy jest zimno :p 

dzis mieliśmy lecieć do Idaho na długi weekend ale synek się rozchorował i dupa - samolot odleciał bez nas :( no i nie zobaczymy jak się żyje w Boise ...

Ot, zycie z maluszkami. Ale macie przed wami mnostwo wspanialych wypraw. Zachod Ameryki jest piekny i bardzo ciekawy, i mnostwo do zwiedzenia i odkrycia.

Co do zycia w Boise... znajomi wlasnie sie wyprowadzaja. Za duzo trumper'ow i bardzo konserwatywnych ludzi. Wiem, ze to jest bardzo subiektywne kryterium i nie wszystkim to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok kochani, poki co moj lot wyglada w miare pusto. Jak robilam check-in to pan z KLMa powiedzial mi, ze samolot bedzie mial duzo miejsc wolnych, wiec w razie jak sobie ktos usiadzie obok mnie to moge sie przesiasc. Powiedzial tylko zeby siadac poza 20-28 rzedem bo te sa zostawione specjalnie puste do rozlozenia ciezaru samolotu. Wiec mam nadzieje ze sobie pospie!! :)

Poza tym jaki numer odwalilam.. na lotnisku chwilke po tym jak wysiadlam z ubera zorientowalam sie, ze wzielam zielona karte. Ale stara, przeterminowana, na ktorej najprawdopodniej nikt by mnie na samolot powrotny do USA nie wpuscil. Na szczescie bylam na lotnisku +4h wczesniej tak jak check-in wymagal, wiec mialam wystarczajaco czasu zeby moj wspanialy chlopak wskoczyl w ubera i przywiozl moja karte. Nie polecam stresu. W kazdym badz razie pierwsza rzecz jaka zrobie po przylocie - potne stara karte i wyrzuce do smieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie @andyopole, lece sama. Moze nastepnym razem :)

Update: Jak siedzialam przy bramce to co 10minut odwiezalam sobie mape siedzen w samolocie na apce i 10minut przed boardingiem zmienilam swoje miejsce na aplikacji tak, zeby byc sama w rzedzie. Poszalalam bo wzielam potrojne siedzonko i nikogo przede mna ani nikogo za mna nie ma. Rzedy od 16 do 28 sa puste, mam nadzieje ze nie przeciaze samolotu na tyle :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...