Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Xarthisius said:

Czas chyba szukac nowej pracy na jeszcze wiekszym zadupiu, zanim dzieci pojda do szkoly.

Wspolczuje - ja jakbym miala miec tutaj dzieci to bym oszalala ze stresu. U mnie znowu bardzo duzo nastolatkow lubi krasc samochody, w lato praktycznie co drugi dzien widzialam jakis artykul o carjacking albo cokolwiek ze slowem gunpoint w tytule. Jeden nawet dosc spory w DC incydent akurat sie wydarzyl praktycznie pod naszym poprzednim mieszkaniem. Jeszcze wczesniej moja sasiadka miala jakis epizod i zabarykadowala sie w mieszkaniu i strzelala przez sciany i sufit. Ja akurat bylam w pracy, ale mnie SWAT po kilkunastu godzinach wprowadzal i wyprowadzal z mieszkania, bo musialam zabrac psy. Codziennie cos czytam o jakis strzelaniach. Gdzie mi sie w miescie zachcialo mieszkac, moglam siedziec w lesie i narzekac na komary i na to, ze trader joe za daleko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Xarthisius said:

Czas chyba szukac nowej pracy na jeszcze wiekszym zadupiu, zanim dzieci pojda do szkoly.

Albo moze odwrotnie. Prawie wszystkie school shootings sa albo w suburbs albo na jakims zadupiu. Przewaznie gdzie wiekszosc dzieciakow jest biala. (Moje dzieci byly w urban school district gdzie Latynosi + Afro Amerykanie stanowia wiekszosc rasowa. Ani jednego wypadku strzelaniny w szkole. Wszystkie ataki byly w dobrych, upper-middle-class district-ach ktore byly prawie 100% biale i - oczywiscie! - bardzo "Christian." Tiaaa...)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani, mam zmeczony mozg (LOL), moze ktos zerknac i potwierdzic, ze dobrze wszystko rozumiem? Uzywalam aplikacji traveldoc z KLM. Lece na trasie ponizej - Waszyngton-Amsterdam-Krakow. Chcialam tylko potwierdzic, ze nie potrzebuje przed wylotem robic testu bo:

- na pierwszym odcinku jestem exempt w Amsterdamie z racji, ze jest to transfer (wiec punkt 3, passengers in transit) 

- na drugim odcinku - bo mam karte szczepienia. 

Czasem na stronie KLM jak czytam to juz sama nie jestem pewna, bo ostatnio widzialam jakis inny punkt gdzie pisalo, ze bez znaczenia jaki sie ma status szczepienia trzeba miec negatywny test jak sie leci z very high risk area outside the EU/Schengen. US jest teraz wlasnie u nich na tej liscie, z tymze moglo to dotyczyc jedynie osob, ktore w Amsterdamie zostaja na dluzej niz transfer. Lecial ktos ostatnio i sie podzieli? 

 

image.thumb.png.abae3de89e9775bf4752433704195acf.png

 

image.thumb.png.d5d706aa7c4cb5b97dc916fc1ca7732e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem DL DTW-AMS (21 września) i później stamtąd do WAW. W AMS nikt nic nie sprawdza natomiast przed lądowaniem dają jakies formularze do wypełnienia a załoga nie ma żadnego pojęcia co na nich wpisać (jak lecisz KL to może będą wiedzieć). Generalnie jest tak jak piszesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mola said:

My idziemy na tradycyjny trick-or-treating. Namawiam syna (wielbiciela Star Wars) żeby się przebrał za Mandaloriana, wtedy małą wstawię do wózka jako baby Yodę. Ale syn chce być baby Yoda, więc za Mandaloriana będę robić ja lub @Xarthisius

Ok, czy ja bylam jedyna osoba na forum, ktora nie wiedziala, ze ty i @Xarthisius jestescie para? Nie zeby to cokolwiek zmienialo, ale jaka mila niespodzianka! :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...