Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, mola said:

Powoli dojrzewamy do wymiany auta. Dzisiaj w ramach szukania argumentów za i przeciw wrzuciliśmy naszą prawie ośmioletni CX5 do carvany na wycenę. Kupią za $17500... auto za które zapłaciliśmy niecałe 24k w 2014 roku...

I mimo, że mamy świadomość, że z tych 17.5k odejmą za podatki itp, to jednak.. wow... 

Spytajcie jezcze ile Wam da dealer za trade in - jako ze nie maja nowych to desperacko potrzebuja cokolwiek i sa w stanie zaplacic tyle co Carvana a czasami wiecej - nie wiem jak w IL ale w OH w przypadku trade in, przy zakupie nowego placi sie tylko podatek od roznicy pomiedzy nowym a tym co dostajecie jako trade in wiec warto to wliczyc do kalkulacji - aczkolwiek Carvana jest dosc bezproblemowa...

W zony samochodzie zaczal ciec olej z uszczelki pod glowica (wiadomo - produkt GM), to wepchnelismy Carvanie, lykneli bez problemu (dlatego tez nigdy od nich ani od Vroom samochodu bym nie kupil).

A co chcecie kupic tak z ciekawosci  Obecnie jedna z ulubionych sztuczek stosowanych przez te lajzy to cena to MSRP ale za to sa obowiazkowe dodatki ktorych nie mozna sie pozbyc - paint treatment, wheel locks itp...  Od Car Salesmen gorsi sa tylko defense lawyers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne nam coś z dużym bagażnikiem i trzecim rzędem na specjalne okazje. Teraz gościliśmy teściową i z dwoma fotelikami z tyłu nikt piąty do auta się nie wciśnie. Także całą rodziną na chwile za miasto nawet nie dało rady. Xarth twierdzi że typowy dzieciowóz typu odyssey czy inna siena odpada, a że mazda się nam sprawdza…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim jeszcze zbyt krotko jeżdżę ale rozmawiałem ze znajomymi, ktorzy kupuja juz kolejne auta tego modelu, zapewniają mnie że dobrze kupiłem. Może weźcie pod uwagę? Komfort zupełnie przyzwoity, ma tez trzy rzedy siedzen, zarejestrowany na 7 osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

Nie jesteś jedyny.

Na żadnym aucie nie ma ceny co w cywilizowanych krajach jest nie do pomyślenia.

Ale u Was ze wszystkim jest tak ;) Nawet w spożywczaku nie wiem, ile zapłacę za wodę, bo cena na półce jest inna, a potem dochodzą podatki, które są przecież znane od początku, więc co to za filozofia umieścić je od razu przy cenie?

Nie wiem, czy już było tłumaczone dlaczego tak jest, ale ja nadal tego nie rozumiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joanna30 napisał:

Ale u Was ze wszystkim jest tak ;) Nawet w spożywczaku nie wiem, ile zapłacę za wodę, bo cena na półce jest inna, a potem dochodzą podatki, które są przecież znane od początku, więc co to za filozofia umieścić je od razu przy cenie?

Nie wiem, czy już było tłumaczone dlaczego tak jest, ale ja nadal tego nie rozumiem :P

Ino nie u was, ino nie u was!!! :angry:

"U nasz" w Oregon cena przy kasie jest taka sama jak na półce! :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andyopole napisał:

Ino nie u was, ino nie u was!!! :angry:

"U nasz" w Oregon cena przy kasie jest taka sama jak na półce! :P

Sorki :ph34r:

Fakt, w Oregonie nie byłam, więc nie miałam okazji się przekonać, że w Twoim stanie jest inaczej, niż we wszystkich innych, w których byłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, andyopole said:

Moim jeszcze zbyt krotko jeżdżę ale rozmawiałem ze znajomymi, ktorzy kupuja juz kolejne auta tego modelu, zapewniają mnie że dobrze kupiłem. Może weźcie pod uwagę? Komfort zupełnie przyzwoity, ma tez trzy rzedy siedzen, zarejestrowany na 7 osób. 

A czym jeździsz jak można wiedzieć? Bo w sumie marka nie padła. Skora mola i Xarth mają wziąć pod rozwagę? Może przegapiłem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...