Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, mola napisał:

Ale coś tu się zeznania nie zgadzają, bo twierdziłeś że NFL to nie dla Ciebie, a tu proszę, Seahawks na blachach ;)

Brawo za rewolucyjna czunosc!!!  

Zostalo po poprzedniku, poniewaz jako biedak a na dodatek chytrus nie kupuje nowych samochodow. Niby byl jakis plan zeby zmienic te ramke (naprawde) ale w koncu po jakiego? Zeby inni czytali. W koncu pod firma chociaz jeden amerykanski samochod z prawdziwie amerykanskim niby kibicem.  ;)

Cala reszta na parkingu to "japonia" i dwa "helmuty".   :D

 

CZUWAJ!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Maz wyjezdza na szkolenie na pare miesiecy a ja bede sama (z kotami) imprezowac w domu. :D

Starego nie ma, chata wolna, oj bedzie bal, oj bedzie bal,  la la lalla, la. Na muzyke, tance dzikie. ...

Ciekawe czy mlodziez wie, czyje to slowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andyopole napisał:

A jakie plany na długi weekend mają Państwo? Jakieś ekscytujące miejsca? ;)

Podwórko. Kupiliśmy na lato basen na metalowej ramie. Plan na weekend to wyrównać kawałek podwórka i basen zmontować, bo po krótkiej przerwie, od niedzieli znowu >30C. Możliwe, że jak zaczniemy równać z jednej strony, z drugiej strony… to wykopiemy sobie basen z wodą ze źródeł geotermalnych. :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mola napisał:

bo po krótkiej przerwie, od niedzieli znowu >30C

No wlasnie, u mnie w piątek do południa było słonecznie, po południu zaczęło padać! . Sobota, niedziela, poniedziałek deszcz i zimno! Wtorek znów słońce i ciepło. 

Pokrzyzowalo mi to plany bo zaplanowałam roboty w sunny room ale graty chcialem wystawic na dwór a tu zonk, pada deszcz. Leżę i dumam co począć. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mola napisał:

Podwórko. Kupiliśmy na lato basen na metalowej ramie. Plan na weekend to wyrównać kawałek podwórka i basen zmontować, bo po krótkiej przerwie, od niedzieli znowu >30C. Możliwe, że jak zaczniemy równać z jednej strony, z drugiej strony… to wykopiemy sobie basen z wodą ze źródeł geotermalnych. :lol:

Jak pracę postępują? Coś trysnęło z ziemi? Woda, może nafta jakaś? 

Wracając do przewozu darów dla Ukraińskich dzieci, które teraz są w Janowie Podlaskim. Linie lotnicze skasowaly za przewóz tych rzeczy jak za zboże. :angry: Nie chcieli opuścić ani dolara. Na szczęście jeden z kolegów dołożył kilka stówek w gotówce do przekazania dzieciom i te pieniądze poszły na opłacenie przewozu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...