Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

"Lądek, Lądek Zdrój", to cytat z kultowego filmu "Miś" ;)

A Andy ma w profilu Oregon. W tym stanie nie ma San Francisco, ale za to jest Portland, gdzie - jeśli dobrze pamiętam - Andy rezyduje ;)

A może Oregon przenieśli do Polski? O  matko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joanna30 napisał:

"Lądek, Lądek Zdrój", to cytat z kultowego filmu "Miś" ;)

A Andy ma w profilu Oregon. W tym stanie nie ma San Francisco, ale za to jest Portland, gdzie - jeśli dobrze pamiętam - Andy rezyduje ;)

Oooo, kochana! Nigdy nie mieszkalem w Portland. Duze aglomeracje mnie nie rajcuja. Jako wsiowy czlowiek preferuje male miejscowosci. Najpierw mieszkalem w Beaverton (tylko 90k mieszkancow), gdzie ma siedzibe macierzysta firma NIKE. Mieszkalem przez ulice z nimi. Od niemal szesciu lat mieszkam poza Metro area w odleglosci ok. 20 mil od jej centrum, za to blizej Californi. Teraz gdy jade do pracy to sobie ogladam farmy, wiem kiedy pora siewow, kiedy zbiorow. Napewno wiem kiedy pora nawozenia nawozami "naturalnymi", tego nie da sie nie poczuc. Tak ze tego. ...   :)

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mola napisał:

@andyopoleprzez tę przedziwną dyskusję od rana łazi za mną, że "tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco"... :wacko: 

będę żądać odszkodowania!:lol:

To wszystko dlatego ze jakis uzytkownik uzna ze koniecznie "musi pisac", niby dobrze bo premia administratorow rosnie w ten sposob do zacnych sum. Ale potem albo z wieczora podniesie cisnienie ze zasnac bez Melatoniny nie mozna, albo z rana uczepi sie jakas goralska nuta i gnebi caly dzien. ...  :D

Odszkodowania zadaj od jednego z adminow, nie masz daleko, niech sie podzieli forumowym bonusem!  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne?  Podoba się? Ładne bo nowe, mi też się nie podobają za zbytnio ale byl już najwyższy czas na wymianę. 

Przy pierwszym oknie trzeba było "napisać doktorat", żeby wiercić tylko raz, bez poprawiania. Po drugim i trzecim uznałem że mogę otwierać firmę montującą żaluzje. Czwarte i piate okno "zrobiły się już same. 

20220611_160458.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...