Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze dodam ze jak ja aplikowalem pare lat temu to tez nie bylo dostepnych terminow nigdzie - poza swierzo wybudowanym biurek CBP w Port Clinton, OH (gdzie mieszkaja tesciowie i gdzie generalnie nie ma niczego poza jeziorem Erie i masa turystow w lecie) - gdzie terminy byly dostepne na nastepny dzien. Wiec przejechalem sie tam i spowrotem i zjadlem przy okazji lunch z tesciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kzielu said:

Ja jeszcze dodam ze jak ja aplikowalem pare lat temu to tez nie bylo dostepnych terminow nigdzie - poza swierzo wybudowanym biurek CBP w Port Clinton, OH (gdzie mieszkaja tesciowie i gdzie generalnie nie ma niczego poza jeziorem Erie i masa turystow w lecie) - gdzie terminy byly dostepne na nastepny dzien. Wiec przejechalem sie tam i spowrotem i zjadlem przy okazji lunch z tesciami.

Nie, to ja bym wolala czekac kilka miesiecy w kolejce niz zjesc lunch z tesciami :P

Mcpear - dzieki! Moze zaczne aplikacje jakos wkrotce - jak jakis termin bedzie dostepny w DC to pojde, jak nie to sobie polece do Polski, a co mi tam! A co ciekawego na tym interview pytaja? Takie same pytania jak przy aplikacji na obywatelstwo? :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, ilon said:

Nie, to ja bym wolala czekac kilka miesiecy w kolejce niz zjesc lunch z tesciami :P

Mcpear - dzieki! Moze zaczne aplikacje jakos wkrotce - jak jakis termin bedzie dostepny w DC to pojde, jak nie to sobie polece do Polski, a co mi tam! A co ciekawego na tym interview pytaja? Takie same pytania jak przy aplikacji na obywatelstwo? :P 

 

 

Jakies kompletne pierdoly - o ile pamietam to gdzie jezdze i po co ale bez zadnego spiecia. Taka czysta formalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, ilon said:

Nie, to ja bym wolala czekac kilka miesiecy w kolejce niz zjesc lunch z tesciami :P

Mcpear - dzieki! Moze zaczne aplikacje jakos wkrotce - jak jakis termin bedzie dostepny w DC to pojde, jak nie to sobie polece do Polski, a co mi tam! A co ciekawego na tym interview pytaja? Takie same pytania jak przy aplikacji na obywatelstwo? :P 

 

 

Chyba o nic - zbieraja tylko biometrics. Sprawdzaja twoje dokumenty i czy adres i inne dane, ktore wpisalas w aplikację zgadzają się z dokumentem podróży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, foladdd napisał:

Z tego co pamiętam ty to mieszkasz w San Francisco? Jak polecasz to miejsce do zamieszkanie nowo przybywającym? Może dam się namówić, chociaż wątpię, bo wolę inne lokalizacje. 

Aż sprawdziłem trzy razy. W moim stanie nie ma miejscowości o nazwie San Francisco. Jest Lądek, Lądek Zdrój, to chyba za granicą jest. To ja muszę pójść i sprawdzić, cholera jasna...!   :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foladdd napisał:

Dlaczego jeśli mieszkasz w Polsce masz w profilu napisane, że mieszkasz w USA?

"Lądek, Lądek Zdrój", to cytat z kultowego filmu "Miś" ;)

A Andy ma w profilu Oregon. W tym stanie nie ma San Francisco, ale za to jest Portland, gdzie - jeśli dobrze pamiętam - Andy rezyduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...