Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, andyopole napisał:

@mola chyba cały weekend moczy się w nowym basenie bo nawet nie zajrzy na forum. :D

Taa… panowie od równania przyjdą dopiero we wtorek. Ale mam nadzieje że przyjdą jak się zapowiedzieli, bo cały tydzień temperatura nie będzie schodzić poniżej 35C. W sam raz by wodę grzać. Dzisiaj co najwyżej nie wychodzę z kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mola napisał:

Taa… panowie od równania przyjdą dopiero we wtorek. Ale mam nadzieje że przyjdą jak się zapowiedzieli, bo cały tydzień temperatura nie będzie schodzić poniżej 35C. W sam raz by wodę grzać. Dzisiaj co najwyżej nie wychodzę z kuchni :)

A u mnie teraz 13°C. Też zaraz idę do kuchni. Naleśników mnie się zachciało. Mam najprawdziwszy twaróg, mleko od krowy która pasie się na łące.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele odbieralem pasazera powracajacego z Polski. Poniewaz byl wolny dzien podgladalem przebieg podrozy na internecie. 

Wszystkie samoloty na trasie WAW-FRA-YVR-PDX byly opoznione i to nie jakies drobne 10-20 minut ale 40-90 minut! Nawet uchodzaca za dosc porzadna LH zaliczyla spore opoznienia na dwoch pierwszych odcinkach, Podobnie Air Canada na ostatnim odcinku, niespelna godzinny lot i 40 minut opoznienia. 

Podgladalem takze inne loty i praktycznie wiekszosc z nich miala podobne, spore opoznienia. 

Jezeli ktos przymierza sie do kupowania biletow rozsadnym bedzie zwiekszyc sobie czas na przesiadki zeby nie bylo problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...