Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Roelka v.2 said:

Hey, czy ktos ma doswiadczenie z odnawianiem polskiego paszportu? Z tego co czytam trzeba sie udac do ambasady/konsulatu osobiscie w celu zlozenia wniosku i potem rowniez osobiscie odebrac? Serio nie da sie tego wszystkiego zalatwic online? 

Troche mi nie po drodze do tych wszystkich placowek :blink:

Jak daleko masz do Atlanty? 

Nie wiem czy jeszcze sa miejsca ale..  "Zapisy na dyżur konsularny w Atlancie, który odbędzie się 21 i 22 września 2022 r., uruchomione zostaną 29 sierpnia 2022 r. o 9 rano." 

I btw mozesz to zrobic w kazdym konsulacie , przynajmniej ja w przeszlosci nie mialam zadnych problemow 

 

Edytowane przez agatenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, ilon said:

Roelka, masz zamiar jechac autem czy leciec? Jak leciec to pewnie jakiejs duzej roznicy pomiedzy Chicago a DC czasowo nie ma a DC znacznie ladniejsze niz Chicago… :P 

Jeszcze nie wiem... paszport wygasa mi w lutym i cos do tego czasu bede musiala zaplanowac. W Chicago bylam tylko na lotnisku, w DC jeszcze nie bylam wcale. Wiec moze w sumie warto odwiedzic. :p 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ilon napisał:

Roelka, masz zamiar jechac autem czy leciec? Jak leciec to pewnie jakiejs duzej roznicy pomiedzy Chicago a DC czasowo nie ma a DC znacznie ladniejsze niz Chicago… :P 

Na miejscu @Roelka v.2 ani chwili bym sie nie zastanawiał.  :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, andyopole said:

ReWitaj @KaeR. Gdzie byles gdy Cie nie bylo? Opowiadaj!

Witam! A w tym samym miejscu bylem tylko mi sie zycie przytrafilo. :) Rodzina mi sie powiekszyla, w tym blizniaki, wiec moje zycie jest obecnie podporzadkowane dwom tyranom. Troszke podrosli, powoli ogarniamy sie po remoncie i przeprowadzce do nowego domu, wiec pomyslem, ze pora zajrzec na forum. W zeszlym roku udalo mi sie za drugim razem (smieszna historia) zdobyc obywatelstwo. 

Zona ta sama, miejsce pracy to same, miejsce zamieszkania w sumie to samo. 

Planuje poobserwowac troche, bo chyba nie nadrobie lektury, zanim sie zaczne madrzyc. :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KaeR napisał:

Rodzina mi sie powiekszyla, w tym blizniaki

No to jeden bedzie prezydentem a drugi vice!

 

10 minut temu, KaeR napisał:

Zona ta sama, miejsce pracy to same, miejsce zamieszkania w sumie to samo.

Czyli "nuda, nic sie nie dzieje", jak w polskim filmie

 

11 minut temu, KaeR napisał:

powoli ogarniamy sie po remoncie i przeprowadzce do nowego domu

Gratulacje, przeprowadzka to jak powodz. Tylko powodz zabiera wiele rzeczy a przy przeprowadzce okazuje sie ile mamy tzw. "przydasie" i nie wiadomo jak sie tego pozbyc.

 

13 minut temu, KaeR napisał:

udalo mi sie za drugim razem (smieszna historia) zdobyc obywatelstwo. 

Ta opowiesc napewno bedzie ciekawa!

Wsrod starych stazem forumowiczow tez przybylo kilkoro USC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...