Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

@andyopoleGdzie jest taka ladna plaza? Mnie sie ostatnio marzy wyjazd nad morze ale niestety nam do wybrzeza jest daleko. :(

To miejsce konkretnie znajduje się w miejscowości Manzanita. Cały North West Oregon ma takie plaże. One nie wyglądają kak te w Mielnie czy Ustce. Wystarczy dla wszystkich, uzywaj ile chcesz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2 godziny temu, mcpear napisał:

Gdzie jedziesz? Na jak długo?

Niezbyt daleko i niezbyt długo. W środę doleciała "ładniejsza polowa" mojego syna i ruszamy się przewietrzyć stała trasą dla gości z Polski.

Mont Hood, Smith Rocks, Painted Hills, Bend OR, Crater Lake, Redding CA, Redwoods National Park. Następnie Hwy 101, wybrzeżem Pacyfiku na północ aż do Astorii z dwoma noclegami, we Florence OR i Lincoln City OR. Do domu planujemy wrócić w czwartek wieczorem lub w piątek. A jak "bydzie piknie to i do niedzieli ostaniem".  :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mola napisał:

Z ciekawości - na jakiej wysokości npm mniej więcej stoicie w miejscu gdzie robiona była fotka?

Obserwowaliśmy wysokość podlezdzajac do góry ale na parkingu nikt nie spojrzał. W każdym razie mniej więcej na wysokosci Sniezki w Karkonoszach. W hotelu Internet słabowaty moze później zobacze.  Byliśmy na Timberlain Lodge (Mount Hood). Jesli masz chwile to poszukaj.

Teraz idziemy na śniadanie, następny cel: Crater Lake. 

Edytowane przez andyopole
  • Dziękuję! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...