Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mola napisał:

Podobno przed tą zimą ma się udać wszystko wstawić na miejsce.

Jaka fajna historyja. Taka amerykanska. Kupowac, kupowac, kupowac.

Nie darmo mowia ze Chinczyk wszystko wyprodukuje, Zyd sprzeda, Amerykanin kupi. ;)

 

 

A Polak ze wszystkiego upedzi.  :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

Jaka fajna historyja. Taka amerykanska. Kupowac, kupowac, kupowac.

Nie darmo mowia ze Chinczyk wszystko wyprodukuje, Zyd sprzeda, Amerykanin kupi. ;)

 

 

A Polak ze wszystkiego upedzi.  :D

Zaoferuję jej tę opcję w razie gdyby ekipa remontowa co ma niby przyjść w październiku zawiodła :) myśle że się zgodzi, może garaż się zwolni ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, pelasia said:

Ludzi, którzy nie złapali jeszcze covida zaczynają nazywać jednorożcami. Ja na razie jeszcze jednorozec :D

Gratulacje! Tez myslalam ze mi sie uda przezyc pandemie bez covida ale niestety maz przyniosl wirusa z pracy kilka miesiecy temu. :p Nie wiadomo kiedy moze cie dopasc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Roelka v.2 said:

Gratulacje! Tez myslalam ze mi sie uda przezyc pandemie bez covida ale niestety maz przyniosl wirusa z pracy kilka miesiecy temu. :p Nie wiadomo kiedy moze cie dopasc... 

Gdzie diabeł nie moze, tam...męża posle :P

 

4 hours ago, andyopole said:

To ja tez unicorn w takim razie.

 

Aby tak dalej! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andyopole napisał:

To ja tez unicorn w takim razie.

 

I my dwoje! Also to, albo przechodziliśmy bezobjawowo. My to w ogóle gramy na level hard gdyż mamy dwójkę w przedszkolu. Różne zarazy nam przyniosły, ale na covid zawsze i uparcie testujemy negatywnie. No ale RSV ze żłobka ciągnie się nam już ze trzy tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, mola said:

I my dwoje! Also to, albo przechodziliśmy bezobjawowo. My to w ogóle gramy na level hard gdyż mamy dwójkę w przedszkolu. Różne zarazy nam przyniosły, ale na covid zawsze i uparcie testujemy negatywnie. No ale RSV ze żłobka ciągnie się nam już ze trzy tygodnie 

My z RSV to juz od lipca walczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...