Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

55 minutes ago, andyopole said:

Jak tam nowi obywatele, spelniliscie juz swoj nowy, obywatelski obowiazek?  :)

Nie ze jestem nowa obywatelka... ale tak. W zeszlym tygodniu. A teraz sie chowam. Unikam cnn.com i TV jest wylaczone. Que sera sera ale wyglada na to ze sera nie bedzie good news dla mnie :P A w miedzyczasie, dzieki bogu ze mieszkam w niebieskim stanie. Przynajmniej tu kobiety maja jeszcze cos do powiedzenia o wlasnym ciele...

 

Edytowane przez katlia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lestat napisał:

Do lokalu wyborczego mam ca 100m,  cały czas kolejka do wejścia.  Czekam aż będzie bezkolejkowo.

Poniewaz to moje pierwsze wybory, bedzie po amerykansku. Pojade na drive thru. Potem to bedzie juz jak na lenia przystalo, poczta.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mola said:

Ja to się cieszę, że w końcu będzie przerwa od tych durnych spotów wyborczych w tv i radio... Dzisiaj ostatni dzień, a potem chwila przerwy.

Zgadzam sie na 100%. Powinien byc limit na te reklamy i spoty, nie mowiac o wydatkach na wybory. Miliardy idzie na to ... i to nazywaja demokracje ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, katlia said:

Zgadzam sie na 100%. Powinien byc limit na te reklamy i spoty, nie mowiac o wydatkach na wybory. Miliardy idzie na to ... i to nazywaja demokracje ... 

Jak tak sie poslucha samego tonu glosu w tych reklamach - szczegolnie republikanskich, to jakby chcieli nastraszyc niegrzeczne dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, andyopole said:

Moj pracownik zrobil rano domowy test i wyszlo mu ze jest Covidopozytywny. Pojechal zrobic porzadny test i wlasnie dotarla do nas wiadomosc ze wynik zostal potwierdzony.  Wroce do domu i zrobie sobie tez. 

Zrób, ale po pierwsze - mogłeś się nie zarazić, a po drugie - od kontaktu do zachorowania musi upłynąć kilka dni (zazwyczaj około czterech - przećwiczone na własnej skórze).

Zdrowka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...