Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Xarthisius napisał:

rzeczywista -12C, odczuwalna -29C. Snieg pada prawie poziomo

Ja pierdziu! Takiej zimy nie widzialem od lat.

W niedziele ma byc u mnie +15C tak ze ten, po zimie bedzie. ...

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Xarthisius said:

U nas w tej chwili rzeczywista -12C, odczuwalna -29C. Snieg pada prawie poziomo tak wieje. Ze wzgledu na "aure" zrobilem 4L chili, takze zglodu niezemrzem. Ogien w kominku, piwo w rece. Idealna pogoda, zeby ja ogladac z kanapy.

Myslalam o Was, ale najwidoczniej jestescie cosy i happy :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, katlia napisał:

Myslalam o Was, ale najwidoczniej jestescie cosy i happy :) 

Ruch w sklepach był wczoraj, i to nawet nie taki ala koniec świata - bardziej chyba świąteczne zakupy ludzie robili, żeby dzisiaj się już nie kręcić. Myślałam, że odwołają nam dzisiaj przedszkole,  albo chociaż skrócą godziny, ale nie - business as usual. Odebraliśmy małą wcześniej i tak, bo mimo, że przedszkole blisko, to jednak lepiej w taką pogodę nawet po zatłoczonym parkingu lepiej się nie kręcić.

Lokalni tv-pogodynki oczywiście walczą pogodą live, nadając z każdej zaspy.

Tak czy siak- śniegu nie ma dużo, ale strasznie zawiewa. Między południem a 6PM temperatura spadła z 0 do -22C. Co poniektórzy korzystali ile mogli :) 

 

IMG_1802.jpg

Edytowane przez mola
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem zaczął padać marznacy deszcz. Rano już z łóżka tekstowałem do bossa że się spóźnię bo muszę odkuć samochód. Odpaliłem go z okna i po 15 minutach skorupa tylko trochę odtajała. Boss oddzwonił żeby nie jechać, on też uwięziony w domu.  Tak ze zacząłem już święta! 

20221223_081034.jpg

Edytowane przez andyopole
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, margherita_s said:

U mnie dzisiaj tak (Ohio), w Celsjuszach.

Screenshot_20221223-111551.png

Mamy podobne temperatury. Tutejsza infrastruktura nie wyrabia. Polowa miasta nie ma pradu i juz nam zapowiedzieli pol godzinne rollout power blackouts dzielnica po dzienicy coby "oszczedzac" prad. Dobrze ze mamy kominek na drewno to chociaz trzymamy cie cieplo lol. Te domeczki budowane z drewna i tektury ciepla nie trzymaja... 

Normalnie bym sie mrozem nie przejmowala ale mieszkajac tutaj caly czas sie zastanawiam kiedy wysiadzie prad albo woda (juz nam rury tez zamarzy czesciowo :) ).

FB_IMG_1671820601055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...