Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/13/2023 at 3:54 AM, kzielu said:

A dlaczego beznadziejna ? Jakims jej fanem nie jestem (w zasadzie to w ogole nie moje klimaty) ale co konkretnie bylo nie tak ? Dziewczyna w ciazy, wiec troche powinnas jej odpuscic jezeli chodzi o brak tanca...

Nie wiedziałam, że była w ciąży - teraz to widzę inaczej w kontekście jej stanu ;) ale śpiewała tez raczej kiepsko. Ogólnie wielkie rozczarowanie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kleofas11 said:

https://nypost.com/2023/02/13/rihanna-accused-of-lip-syncing-at-super-bowl-halftime-show/  To był jej pierwszy solowy występ "na żywo" od 7 lat. Szkoda tylko, że z 'playbacku". 

Czy z playbacku czy bez to mozna dyskutowac (moim zdaniem) nie ale na tyle na ile znam jej piosenki (slabo) to spiewala tak samo jak zawsze - ona nigdy specjalna wokalistka to nie byla, piosenkarka pop jakich tysiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na spinning się te piosenki nadają ale nie na wielkie show. Dlatego jestem w szoku ze ja wybrali na superbowl… 

a tak z innej beczki - mój mąż wczoraj dostał z USCIS zaproszenie na citizenship test w marcu! A dopiero co był na biometrics w grudniu. Jestem w szoku jak szybko to idzie… od naszego złożenia N-400 minęły raptem 3mce dopiero..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 3 i 4 marca będzie w Portland OR dyżur konsularny. Beda załatwiane wyłącznie sprawy paszportowe. Akurat pięknie się złożyło ponieważ dziesięć lat temu był poprzedni dyżur i wtedy wyrobiłem sobie nowy paszport, któremu właśnie kończy ważność. 

 

Podobno są jeszcze wolne miejsca więc jeśli komuś pilno to można skorzystać. Jeśli ktoś z daleka to kawałek podłogi u mnie się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...