Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/25/2023 at 3:38 AM, MeganMarkle said:

pytanko do szanownych adminów :) 

czy jest jakaś opcja zmiany nicka albo chociaż modyfikacji? Strasznie mam już dość całej tej farsy z żałosna Megan i Harrym i nie chce być z nimi utozsamiana :p wybrałam sobie taki nick dawno temu jak była aktoreczka w Suits której nikt szerzej nie znał ale od tego czasu panna zeszła mocno na psy… 

Ja to w ogóle dopiero ostatnio “połączyłem kropki” :rolleyes: …znaczy Twój nick i „księżną”! …. zatem bym się zbytnio nie przejmował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

My dzisiaj dwa tornada z rana, a Wy? W miescie dodajmy, ale na oplotkach wiec duzych zniszczen nie bylo.

Byl tornado warning ale jakis taki slaby - a ze bylem na silowni a w warningu byl 1 inch hail to uderzylem spowrotem na chate bo jakos mi sie nie widzialo zeby do blacharza jezdzic z pojazdem ktory mam od 3 miesiecy... Kilka domow troche na polnoc niestety dosc niezle rozwalilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado w Oregon to nie, chyba że po obiedzie w meksykańskiej restauracji. :D

 

Za to w ubiegłym tygodniu nawiedziło nas "snow storm". W środę zaraz po lunchu zaczeli mi uciekac ludzie z produkcji bo szkoly i przedszkola przerywaly pracę w oczekiwaniu na kataklizm i wydzwaniali po rodzicach żeby odbierali natychmiast potomstwo. Wreszcie pod fajrant zaczął padać deszcz ze śniegiem a prawdziwa nawałnica przyszła w nocy.  Na górnym zdjęciu widok z mojego okna, rano. Na drugim zdjęciu,  już w pracy, dotarło nas tylko dwóch, ja i nasz vce president ale my mieszkamy 30 mil na poludnie od Portland czyli bliżej Californi, znaczy, cieplej mamy. ;) Koło poludnia dotarl boss i juz nikt więcej. Boss usprawiedliwiony bo ma z domu bardzo stromy zjazd z zakretami. Acha, w Metro Area spadlo 10-12 inch sniegu a w takiej sytuacji Oregon jest nieczynny. Nic nie działa. :)

W piątek też ten sam, trzyosobowy skład, dziś już prawie komplet, tylko jeden nie dotarł.  Ot i cała historyja.

20230223_070043.jpg

20230223_080533.jpg

Edytowane przez andyopole
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam powiedzieć, że wróciłam z Nowej Zelandii i jestem nią zauroczona ;) Jak wyglądam za okno i widzę te drzewa bez liści, i wspominam sobie soczystą zieleń drzew za oknami hoteli na drugim końcu świata, to aż chce mi się rzucić wszystko i wyjechać... :P

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joanna30 napisał:

A ja chciałam powiedzieć, że wróciłam z Nowej Zelandii i jestem nią zauroczona ;) Jak wyglądam za okno i widzę te drzewa bez liści, i wspominam sobie soczystą zieleń drzew za oknami hoteli na drugim końcu świata, to aż chce mi się rzucić wszystko i wyjechać... :P

Właśnie podejrzewałem że Cię tam poniosło bo mało bywałaś na forum. Mam tu znajomych, którzy w latach 80 tych emigrowali do N. Zelandii a po kilkunastu latach przenieśli się do USA. Do dziś im się ten kraj kojarzy z rajem. 

Wrzuć jakieś fotki. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...