Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Xarthisius napisał:

Do najblizszego lokalu wyborczego mam 2h z hakiem. Zapal mi troche oslabl i beda to chyba pierwsze wybory, ktore odpuszcze w zyciu.

 

27 minut temu, kzielu napisał:

Ja nawet dalej - Cleveland - 3.5h. Moglo byc gorzej bo dalej na poludnie tez nic nie ma.

Akurat tych wyborow prosze nie opuszczac. Sa bardzo wazne!

Ja mam godzine jazdy i bede napewno.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w komisji będę. Mam nadzieję, że ludzie tłumnie pójdą. Denerwuje mnie, jak idzie 50% ludzi i układają rzeczywistość dla wszystkich, a pozostałym 50% to nie przeszkadza.

Oczywiście mówię o mieszkających w Polsce. Ich to jednak bardziej dotyczy, niż mieszkających poza krajem. I kiedy jeszcze czytam, że ktoś jedzie godzinę, dwie do lokalu, a ktoś inny ma do przejścia/przejechania 1 kilometr i mu się nie chce, to mnie krew zalewa.

Edytowane przez Joanna30
  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joanna30 napisał:

Ja w komisji będę.

Jo tyz. Alem jeszcze nie zaprzysiezony wiec formalnie jeszcze nie.

7 minut temu, Joanna30 napisał:

I kiedy jeszcze czytam, że ktoś jedzie godzinę, dwie do lokalu, a ktoś inny ma do przejścia/przejechania 1 kilometr i mu się nie chce, to mnie krew zalewa.

Znam przypadki ze ludzie jada setki mil w jedna strone.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Akurat tych wyborow prosze nie opuszczac. Sa bardzo wazne!

Ja mam godzine jazdy i bede napewno.

Zapisalem sie, ale nie obiecuje ;-). BTW, w Twoim obwodzie na razie 20 osob. W moim bylem 19ty... Niech ktos potem (10/10/23) przypomni to wyciagniemy z systemu gdzie ilu wyborcow sie zapisalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Xarthisius napisał:

w Twoim obwodzie na razie 20 osob

Wczoraj bylo 11 osob. Ja jeszcze sie nie zapisalem. Wiekszosc naszej Polonii odpoczywa jeszcze po trzech dniach Festivalowej orki.

W naszym obwodzie bywa zazwyczaj sto kilkadziesiat osb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zarejestrowałam się do głosowania w LA. Jakos mega po drodze nie mam ale mogę pojechać tylko jestem nieco zdziwiona jak to ma wyglądać bo w ostatnich wyborach (co było już sporo czasu temu) głosowanie odbyło się korespondencyjnie. Pamietam ze wysyłała nam ambasada coś do domu i to się wypełniało i odsyłało. To teraz się zmieniło i muszę jechać do lokalu jak w PL? Taka dostałam informacje na maila po rejestracji ale nie wiem co dalej:

Informujemy, że Pani/Pana wniosek nr XXXX o dopisanie do spisu wyborców w obwodzie głosowania nr XXX utworzonym za granicą, złożony w systemie elektronicznej rejestracji wyborców, został zaakceptowany.

Prosimy o zapamiętanie / zapisanie powyższego numeru komisji wyborczej, co będzie bardzo przydatne w dniu głosowania. 

Przypominamy, że głosowanie w wybranym przez Panią/Pana obwodzie odbywa się 2023-10-14.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...