Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ceremonia otwarcia Olympiady w Paryzu byla FANTASTYCZNA. Zupelnie cos innego, zupelnie inny -- znacznie wyzszy! -- poziom artystyczny. Los Angeles bedzie musialo sie serio postarac za 4 lata bo Francuzi set the bar very high. Ktos w LA juz skomentowal "We'll never top the French. Sc**w it. Let's just have a party on the beach." :D

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich "bucket list items" było pojechać na jakiś mecz piłkarski podczas Mundialu i uczestniczyć jako kibic w Olimpiadzie. Od jakiegoś czasu się jaram tym, że praktycznie nie wyjeżdżając z domu w ciągu 4 lat mogę to zrealizować

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, mcpear said:

Jednym z moich "bucket list items" było pojechać na jakiś mecz piłkarski podczas Mundialu i uczestniczyć jako kibic w Olimpiadzie. Od jakiegoś czasu się jaram tym, że praktycznie nie wyjeżdżając z domu w ciągu 4 lat mogę to zrealizować

Moi rodzice byli na Olimpiadzie w Los Angeles w 84m roku. Wielkie przezycie. Fantastyczna Olimpiada - swietnie zorganizowana, on budget, ani miasto ani stan nie mialy dlugow po tych igrzyskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SuperTraveller napisał:

Nie oglądałem ceremonii otwarcia bo nie bardzo mnie to interesuje, dzisiaj jedynie w polskich mediach widzę nagłówki o oburzonych księżach/biskupach. Co to za bezeceństwa się tam działy? :D

O panie! Były trójkąty miłosne, byli panowie w sukienkach... w sumie nic czego nasi biskupi by wcześniej nie widzieli :lol: 

  • Haha 4
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/15/2023 at 1:10 AM, mcpear said:

Ja swoją opinię pisałem u kogoś kto pracuje w kancelarii prawniczej imigracyjnej i pisze na codzień hardship lettery do waivera. Wg tej osoby inadmissibility waiver ze względu na "hardship" tylko dla:
- dziecka
- małżonka

Aczkolwiek z drugiej strony jej nie potrzebne jest "admission" ale Zmiana "statusu" (który co prawda ma przedawniony, ale ma - no chyba że przejechali przez "zieloną granicę" i są absolutnie nielegalnie) więc sam zaczynam po przeczytaniu załączonych przez Ciebie wątków mieć wątpliwości co do swojej definitywnej odpowiedzi.

W Twoich wątkach co zalinkowałaś wypowiadała się karina, która zawsze była bardzo merytoryczna i do tego jeden z autorów wątków dostał GC mimo przesiedzianej wizy - więc moją wątpliwości są jeszcze większe,

kiedyś pytałam tutaj o znajomego ktory staral sie o zalegalizowanie statusu po ponad 20 letnim nielegalnym pobycie ( sponsorowal go dorosly syn) 

Chciałam zrobić update  - wszystko się udało, sprawa poszła szybko i gładko. Kilka dni temu dostał list ze jest "approved" wczoraj na jego koncie pojawilo sie to: Takze jednak da sie :) 

image.jpeg.a5dbc4f444ba8888b3f609923e6d494f.jpeg

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...